31.05.2015. 12:33

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Ar laikrakstu sazinājies bojāgājušā pilota draugs.  Viņš pastāstīja, ka viens no traģiskajā avārijā bojāgājušajiem ir pilots Janeks no Rakveres, Viņš piedalījies šajā rallijā, taču izstājies, un nolēmis kā skatītājs vērot sacensības kopā ar mehāniķi un viņa draudzeni, laikrakstam pastāstīja pilota draugs.   

Jau vēstīts, ka sestdien notikusi traģēdija autorallijā Igaunijā. “Neste Oil Harju” sacensību laikā viena no automašīnām izbraukusi ārpus trases robežām un ietriekusies skatītājos. Divi vīrieši un sieviete  gājuši bojā.

No trases nobraukusi Sandera Seppa/Anta Ustala automašīna “Renault Clio”. Automašīnas ekipāžas dalībnieki nogādāti slimnīcā.

Negadījums noticis vēlā pēcpusdienā Harju apriņķī Igaunijas ziemeļos, netālu no Ardu pilsētas. Šajā vietā trasē bija ass līkums ar tramplīnu. Automašīna izlidojusi no trases tieši asa pagrieziena posmā.

Pēc policijas teiktā, bojāgājušie skatītāji esot atradušies drošības zonā. get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Titova Jeļena Aerobika, Sporta dejas, Akrabatiskajs Rok-n-Rols
FTA
Reģistrēties