09.02.2017. 14:11

Vienīgo reizi "McLaren" pie panākumiem Lemānā tika 1995. gadā, kad "F1 GTR" sacīkšu auto līdz uzvarai absolūtajā ieskaitē aizveda francūzis Janiks Dalmā, soms JJ Lehto un japānis Masanori Sekija.

"Mēs esam uzvarējuši Lemānā, un šīs sacīkstes ir daļa no mūsu vēstures, bet manos darba pienākumos ietilpst noteikt, kur "McLaren" komandai vajadzētu startēt," saka Zaks Brauns. "Iespējamā atgriešanās Lemānā ir lieta, ko esam apzinājuši un šobrīd par to diskutējam. Personīgi es vēlētos, lai "McLaren" piedalās Lemānas sacīkstēs, un es neesmu vienīgais, kuram ir šāds redzējums."

Pēc kļūšanas par jauno "McLaren Technology Group" vadītāju, Brauns iecerējis daudzas pārmaiņas, tomēr gala lēmumu par atgriešanos Lemānā pieņems "McLaren Automotive" nodaļa un tās vadītājs Maiks Flevits.

Tāpat Brauns atklāj, ka "McLaren" visticamāk startētu GTE klasē un piedalītos arī citos "World Endurance Championship" posmos, bet, lai šādu programmu īstenotu, ir nepieciešami vismaz daži gadi.

Jautāts par to, vai "McLaren" varētu pieņemt lēmumu būvēt savu LMP1 klases prototipu, Brauns atzīst, ka "nekad nevar teikt - nekad".

LMP1 klasē šogad Lemānā startēs tikai "Porsche" un "Toyota" rūpnīcu komandas.

Izmantotie resursi:AutosportBalance Gym, sporta klubs Prūšu 46, Rīga, LV-1057
Lucenko Jekaterina Lucenko JekaterinaAerobika, Aerobika ūdenī
FTA
Reģistrēties