24.12.2013. 12:34
Britu komanda "McLaren" savu jauno F1 auto varētu prezentēt oranžā krāsojumā, ziņo Itālijas prese.

"Omnicorse" raksta, ka slavenā F1 komanda jauno mašīnu, kura dots nosaukums MP4-29, gatavojas presentēt 25. janvārī. Šī informācija gan nav oficiāla, taču "McLaren" par šo datumu informējusi pārējās komandas, lai vienā un tajā pašā laikā nesakristu vairākas prezentācijas.

Tā kā "McLaren" līdzšinējais galvenais sponsors "Vodafone" sadarbību ar šo komandu ir beidzis, bet jaunais titulsponsors vēl nav paziņots, vismaz prezentācijā mašīna varētu būt oranžā krāsā, vēsta "Omnicorse".

Tieši oranžā krāsā bija pirmās Brūsa Maklārena izveidotās komandas F1 mašīnas, taču pēdējās desmitgadēs tā Formulā 1 nav izmantota, ja vien neskaita atsevišķus testus. Tomēr ziņas par to, ka "McLaren" varētu izmantot oranžo krāsu neparādās pirmo reizi - pēdējo gadu laikā šādas spekulācijas izplatījušās vairākas reizes.

Aizvadītā F1 sezona "McLaren" bija ļoti neveiksmīga. Pirmo reizi kopš 2006. gada netika izcīnīta neviena uzvara, bet pirmo reizi kopš 1980. gada netika gūts arī neviens pjedestāls.

2014. gada F1 sezonā "McLaren" pēdējo reizi startēs ar "Mercedes" motoriem, bet komandu pārstāvēs 2009. gada čempions Džensons Batons un debitants Kevins Magnusens.

Izmantotie resursi:Motorsport.com | Racing News, Race Results -...Lapa Dmitrijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties