12.03.2014. 13:10
Otrdien, 11. martā, uzvaru pārbaudes spēlē Liepājas Olimpiskajā centrā izcīnīja „Liepāja/Triobet” basketbolisti, kas mača galotnē pārspēja Lietuvas Nacionālās līgas spēcīgāko komandu „Mažeiķi” ar rezultātu 90:88. Uzvaras grozu nepilnas divas sekundes pirms spēles beigām realizēja lietuviešu saspēles vadītājs Andrius Mažutis.

Ņemot vērā nedēļas lielo pārtraukumu Aldaris Latvijas Basketbola līgā, liepājnieki bija vienojušies par „slēgto” pārbaudes spēli ar Lietuvas Nacionālās līgas, pēc spēka otrās spēcīgākās līgas, līdervienību – „Mažeiķi”.

Kopumā spēle pret lietuviešiem aizritēja ļoti līdzīgi. Ja pirmajā puslaikā lielākoties vadībā atradās viesi, tad trešajā ceturtdaļā vadību pārņēma mājinieki. Spēles pēdējā minūte sākās pie nelieliem „plusiem” Liepājas basketbolistiem, taču lietuvieši spēja panākt neizšķirtu un pie rezultāta (88:88) pēdējā uzbrukuma tiesības piederēja tieši laukuma saimniekiem.

Kā vēlāk izrādījās, par mača varoni kļuva tieši Mažeiķos dzimušais lietuviešu saspēles vadītājs Andrius Mažutis, kurš savus tautiešus sarūgtināja ar pustālo metienu nepilnas divas sekundes pirms mača beigām. Lietuviešu pēdējās cerības metiens lidoja grozam secen un spēle noslēdzās ar liepājnieku uzvaru – 90:88.

Nākamo spēli Liepājas basketbolisti aizvadīs šo svētdien, 16. martā, kad Aldaris Latvijas Basketbola līgas 1.divīzijas ietvaros Liepājas Olimpiskajā centrā viesosies „BA Turība” komanda. Mača sākums pulksten 17:00.

Informāciju sagatavojaMārtiņš KozlovskisLOC sporta projektu vadītājsMārtiņš SīlisLOC Mārketinga vadītājs

Bebra, Bebrenes pagasta slēpošanas, skriešanas klubs Bebrene, "Tehnikums", Bebrenes p., Ilūkstes n., LV-5439
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA