12.11.2014. 12:21

«Grūti vinnēt spēli, ja pirmajā ceturtdaļā netiek vispār spēlēts. Nav iespējams katrā spēlē atspēlēties no apmēram 20 punktu deficīta un katru reizi vinnēt. Protams, bijušas grūtas pēdējās desmit dienas, kurās mums bija četras spēles, nogurums ir sakrājies, taču tas nevar būt attaisnojums,» vienības mājas lapā citēts Mazurs.

«Pietrūka agresivitātes un enerģijas visās situācijās, nespējām radīt spiedienu jau no spēles sākuma. Zaudējām ļoti svarīgu spēli. Iespējams, svarīgāko spēli. Situācija ir sarežģījusies. Jāuzkrāj spēki un emocijas, lai nākamo spēli aizvadītu jau citā līmenī,» viņš sacīja.

«Spēle patika, bet komanda izskatījās sagurusi. Darījām, ko varējām, taču varēja just, ka sniegumu ietekmē nogurums,» norādīja «VEF Rīga» 16 gadus vecais spēlētājs Rodions Kurucs, kuram tā bija debija Eiropas kausa turnīrā. Kurucs guva 7 punktus.

«Rīgā paveicām lielisku darbu. Mūsu sastāvā trūka līderi Mirza Begičs un Sasu Salins, tāpēc sagaidījām sarežģītu spēli. Labi sākām spēli, kontrolējot notikumus un apturot pretinieku vadošos spēlētājus Džeraldu Robinsonu un Jāni Timmu. Trešajā ceturtdaļā mūsu sniegumā iestājās krīze, bet beigās atsākām spēlēt augstā līmenī, noslēdzot spēli ar uzvaru,» pastāstīja Ļubļanas «Union Olimpija» galvenais treneris Alešs Pipans.

Nākamo spēli «VEF Rīga» aizvadīs 19. novembrī, kad savā laukumā uzņems Maskavas apgabala «Himki».

Turnīra tabulas D apakšgrupas kopvērtējumā «VEF Rīga» ar piecās spēlēs izcīnītu vienu uzvaru atrodas pēdējā, sestajā pozīcijā.Ikšķiles novada pašvaldība Ikšķiles novada pašvaldība Peldu 22, Ikšķile, Ikšķiles n., LV-5052
Mironceva Oksana Mironceva  OksanaTaekvondo, Kikbokss
FTA
Reģistrēties