12.11.2014. 08:22

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Komandai ir grūti uzvarēt, ja pirmajā ceturtdaļā tā vispār nespēlē, un katru maču sāk ar atspēlēšanos no apmēram 20 punktu deficīta, uzsvēra Mazurs. Treneris ir pārliecināts, ka smagais spēļu grafiks nav attaisnojums pirmajā ceturtdaļā ielaistiem 26 punktiem, un Mazurs atturējās kādu "VEF Rīgas" basketbolistu uzteikt.

"VEF Rīgas" sniegums spēles sākumā ir par mīkstu, jo komanda nespēj radīt spiedienu, kā arī pietrūkst koncentrācijas un enerģijas, atzina Mazurs. "Union Olimpija" mājiniekiem "Arēnā Rīga" bija zināms un iepriekš izpētīts pretinieks, taču "VEF Rīga" neizpildīja spēles plānu, par ko komanda bija vienojusies. Mazurs cer, ka komanda uzkrās emocijas un spēkus, lai nākamo spēli aizvadītu augstākā līmenī.

Ar piecās spēlēs gūtu vienu uzvaru "VEF Rīga" grupā ir pēdējā vietā sešu komandu konkurencē. Pēc otrā apļa nākamajā kārtā iekļūs grupas četras labākās komandas. Nākamā spēle Eiropas kausa izcīņā "VEF Rīgai" būs 19.novembrī mājās pret vieniem no galvenajiem grupas favorītiem Maskavas apgabala "Himki".Latvijas Savatē federācija Grostonas 6b, Rīga, LV-1013
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties