13.04.2015. 10:21
Latvijas vicečempiones «VEF Rīga» izcīnītā uzvara 78:62 savā laukumā VTB Vienotās līgas basketbola turnīrā pār Somijas vienību Loimā «Nilan Bisons» ir vērtīga, komandas mājas lapā izteicies Latvijas vienības galvenais treneris Nikolajs Mazurs.

  • «VEF Rīga» uzvar «Bisons», saglabājot cerības uz izslēgšanas turnīru vakar

«Šī mums ir vērtīga uzvara. Pēdējā laikā daudz esam zaudējuši emocijas un bijušas sāpīgas spēles, nav gājis tā, kā gribētos. Tomēr mēģinām situāciju pagriezt labvēlīgāku. Gatavosimies nākamajai spēlei,» viņš sacīja.

Ar šo panākumu rīdzinieki pārtrauca četru neveiksmju sēriju, saglabājot izredzes kvalificēties izslēgšanas spēļu turnīram.

«Kārtīgi cīnījāmies, spējot tikt pie uzvaras. Mums jāsktatās no spēles uz spēli. Arī būšana piespiestam ar muguru pret sienu man nav nekas jauns. Mums šāds rūdījums noderēs, dodoties turpmākajās VTB Vienotās līgas un Latvijas Basketbola līgas cīņās,» pauda «VEF Rīga» saspēles vadītājs Roberts Loverijs.

«Nebijām pietiekami asi. Tagad mums priekšā Somijas līgas izslēgšanas spēles, uz ko šobrīd visvairāk koncentrējamies. Šajā spēlē iespēlējām pāris kombinācijas, līdzīgāk sadalījām spēles laiku. Viena no labajām ziņām bija tāda, ka visi palikuši veseli pēc šīs spēles,» norādīja «Nilan Bisons» galvenais treneris Gregs Gibsons.

Nākamo spēli «VEF Rīga» aizvadīs trešdien, kad «Arēnā Rīga» uzņems Krievijas vienību Saratovas «Avtodor».Ozolnieku Sporta skola Ozolnieki, Stadiona 5, Ozolnieku p., Ozolnieku n., LV-3018
Alksne Inta Aerobika, Peldēšana
FTA
Reģistrēties