30.11.2014. 20:09
«VEF Rīga» galvenais treneris Nikolajs Mazurs pēc svētdienas zaudējuma ar 72:80 Krasondaras «Lokomotiv-Kubaņ» VTB vienotās līgas spēlē pieminēja sanākušas labas lietas, taču visu izšķīrušas dažas neveiksmīgas epizodes.

  • «VEF Rīga» līdzīgā cīņā zaudē «Lokomotiv-Kubaņ» šodien

Pēc spēles Mazurs sacīja, ka sanāca labas lietas, komanda spēlēja disciplinēti, taču beigās visu izšķīra dažas neveiksmīgas epizodes. Mazurs atzina, ka «Lokomotiv-Kubaņ» labi spēlē aizsardzībā, tāpēc cīņas izskaņā viņa vadītā komanda nav tikusi pie metieniem svarīgos brīžos.

«Pretinieki nobremzēja mūsu mazos, paši ielaidām dažus brīvus metienus, nepaspējot uzsist sodu laukuma centrā,» sacīja Mazurs. Viņš arī norādīja, ka pretinieku līderis Deriks Brauns iemeta trīs svarīgus tālmetienus, kas īsti nebija plānots.

«Viņš parasti ar tādu precizitāti nemet,» sacīja treneris.

Uz jautājumu vai komandā parādīsies kāds jauns spēlētājs no ārzemēm, Mazurs konkrētu neatbildēja, sakot «dzīvos - redzēs». Savukārt komentējot Aigara Šķēles sniegumu pirmajā spēlē pec savainojuma izārstēšanas, treneris sacīja, ka varēja redzēt, ka viņš ilgi nav spēlējis, tāpēc pagaidām vēl nejūtas komfortabli.

Ingus Jakovičs sacīja, ka atšķirībā no iepriekšējām spēlēm «VEF Rīga» sākums bijis labs, taču beigas nav sanākušas ka gribētos. «Ja gribam uzvarēt šādas spēles, jāiemet svarīgi metieni,» sacīja Jakovičs.

Savukāert uzvarētāju komandas labākais punktu guvējs Brauns norādīja, ka «VEF Rīga» ir laba komanda. Komandai papildus problēmas radīja tas, ka vairāki spēlētāji bija traumēti un tikai tagad atgriezās laukumā. Brauns sacīja, ka «Lokomotiv-Kubaņ» vēl tikai cenšas atrast savu spēli.

«Lokomotiv-Kubaņ» galvenais treneris Sergejs Bazarevičs sacīja, ka komandai šī bija svarīga uzvara, jo pirms tam bijušas daudzas spēlētāju traumas, tāpēc tiem laukumā vēl jāatrod kopīga valoda. «Mums bija divi mērķi - uzvarēt un atgriezt šos spēlētājus.»

Krasnodaras komandai šajā spēlē bijuši vairāki labi posmi, taču pēc tiem nav izdevies pārsvaru noturēt, kādēļ mājinieki vienmēr atgriezās spēlē. «Priecājos, ka tomēr te uzvarējām,» teica Bazarevičs.Boulinga centrs Nonucīši Uzvaras 12, Jelgava, LV-3001
Aglenieks Aigars Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties