13.04.2017. 21:27

Līdz spēles piektajai minūtei spēle ritēja punkts punktā (10:10). Pirmajai ceturdaļai tuvojoties beigām, “Unics” ieguva piecu punktu pārsvaru un atlikušajā ceturtdaļas laikā saglabāja pārsvaru (25:18). Iesākoties otrajai ceturdaļai, pārsvars pieauga līdz pat +10, bet lielajā pārtraukumā mājinieki devās, esot vadībā ar 48:37.

Trešās ceturdaļas sākumā “Astana” samazināja rezultāta starpību līdz četriem punktiem, desmitminūtes beigās saglabājot nelielo atstarpi un noslēdzot ceturdaļu ar 62:58. Spēles pēdējās desmit minūtēs “Unics” saņēmās un atkal palielināja pārsvaru. Pēc veiksmīgās trešās ceturtdaļas pēdējā ceturdaļa "Astana" komandai izrādījās neveiksmīga, kas "Unics" ļāva svinēt uzvaru ar 83:78.

Rezultatīvākais mājinieku rindās bija Kīts Lengfords, kurš guva 19 punktus, bet “Astana” komandas labā Īans Millers iemeta 23 punktus. “Unics” šī bija pēdējā spēle regulārajā sezonā. Šobrīd “Unics” ieņem piekto vietu kopvērtējumā, bet “Astana” - astoto.

Izmantotie resursi:vtb-league.com