05.12.2017. 23:46

Lisabonas "Sporting" uzvaras vai pat neizšķirta gadījumā vēl bija iespējas iekļūt turnīra izslēgšanas spēlēs. Priekš Portugāles komandas diemžēl nepiepildījās ne viens, ne otrs. Jāatzīmē, ka "Barcelona" sākumsastāvā nebija atrodams Lionela Mesi vārds. Argentīnietis laukumā nāca tikai 61. minūtē.

"Sporting" gan spēja izturēt "Barcelona" pirmajā puslaikā veikto spiedienu (bumbas kontrole - 64:34 (%)). Mājinieku rindās labas iespējas atklāt rezultātu bija Andrē Gomešam, Luisam Svaresam, Nelsonam Semedo u.c., tomēr pēc pirmajām 45 minūtēm 0:0.

Mača rezultātu 59. minūtē atklāja Alkasers Pako, kurš pēc Denisa Svaresa izpildītā stūra sitiena bumbu veiksmīgi ar galvu pārvirzīja "Sporting" vārtu tālajā stūrī - 1:0. Drīz pēc tam izcelties varēja arī viesi, tomēr nīderlandieša Bēsa Dusta raidījumu lieliskā veidā atvairīja viņa tautietis Jaspers Sillesens.

Visumā otrajā puslaikā "Barcelona" piederēja tikpat liels pārsvars cik pirmajās 45 minūtēs un "Sporting" nebija daudz iespēju, lai izglābtos. Mača kompensācijas laikā viesi iekrita ātrajā pretuzbrukumā, kura noslēgumā, cenšoties nepieļaut bumbas tālāku virzību, bumbu savos vārtos raidīja bijušais "Barcelona" aizsargs Žeremijs Matjē - 2:0.

"Barcelona" šī uzvara deva pirmo vietu D grupā, kamēr "Sporting" Eirokausu sezonu turpinās UEFA Eiropas līgas sešpadsmitdaļfinālā.

Vakara otrajā mačā visas cerības jau priekšlaicīgi zaudējusī Pirejas "Olympiakos" pret Turīnas "Juventus" ielaida jau cīņas 15. minūtē, kad no vārtu priekšas neviena netraucēts bumbu mājinieku cietoksnī trieca kolumbietis Huans Kvardado - 1:0.

"Olympiakos", kas šīssezonas grupu turnīrā bija piedzīvojusi četrus zaudējumus, nebija lemts izglābties arī šoreiz - 90. minūtē pēc lieliskā stilā apspēlēta mājinieku aizsarga no soda laukuma robežas bumbu vārtu tālajā stūrī raidīja Federiko Bernadeski - 2:0. Šāds arī spēles gala iznākums.

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]