04.09.2014. 13:29
Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) šosezon jau aizvadīta otrā spēle - Tālo austrumu duelī Vladivostokas "Admiral" izbraukumā piekāpās Habarovskas "Amur" (4:5). Latvijas speciālists Andrejs Maticins (51) tādējādi ir oficiāli debitējis vladivostokiešu kluba galvenā trenera asistenta amatā.

Pirmo periodu aktīvāk iesāka "Admiral" spēlētāji un astoņu minūšu laikā tika atalgoti ar diviem vārtu guvumiem, pēc tam vienreiz atbildēja arī habarovskieši (2:1). Otrajā periodā aina laukumā kardināli nemainījās, taču savus momentus labāk izmantoja "Amur" (3:3). Trešā perioda sākumā habarovskieši atkal izvirzījās vadībā un pēcāk iemeta vēl vienu ripu. "Admiral" savu deficītu samazināja līdz minimumam, taču atlikušajās trijās minūtēs rezultāts vairs nemainījās (4:5).

Kā jau ziņots, augusta sākumā Vladivostokas klubs pavēstīja, ka treneru korpusam pievienojies Andrejs Maticins, kurš gaidāmajā sezonā strādās ar aizsargiem. 2013-2014 sezonā viņš darbojās kā Čerepovecas "Severstal" galvenā trenera asistents. Spēlētāja karjeru viņš savulaik sāka Rīgas "Dinamo" rindās, kur aizvadīja septiņas sezonas. Latvijas izlasē Maticins bija viens no labākajiem aizsargiem, piedalījās četros pasaules čempionātos (1997, 1998, 1999, 2000) un olimpiskajās spēlēs (2002).

Izmantotie resursi:www.khl.ruZAAO, SIA, Viļakas novads ZAAO, SIA, Viļakas novads Viļaka, Viļakas n.
Aglenieks Aigars Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties