20.11.2014. 14:47
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Vladivostokas "Admiral" līdzšinējais galvenais treneris Dušanas Gregors (52) pēkšņi atbrīvots no darba, viņa vietā stāsies bijušais Hantimansijskas "Yugra" galvenais treneris Sergejs Šepeļevs (59).

Pagaidām nav zināms, vai darbu zaudējis viss treneru korpuss, tostarp galvenā trenera palīgs Andrejs Maticins (Latvija).

"Apmēram pirms mēneša "Admiral" vadība ar mani jau sazinājās, bet vakar piezvanīja un teica: ja esat ar mieru vadīt mūsu komandu, tad izlemiet un steidzami ierodieties. Domāju divas stundas, ne ilgāk, bet šodien ielidoju Vladivostokā," atklāj Sergejs Šepeļevs. "Kontrakts parakstīts līdz 2014. gada 30. aprīlim. Kopumā situāciju komandā zinu. "Admiral" mērķis ir nemainīgs - jātiek izslēgšanas spēlēs."

Interesanti, ka šodien publicētajā "Admiral" rītdienas mača prezentācijā norādīts, ka galvenais treneris joprojām būs Dušans Gregors. Kluba spēlētājs Envers Ļisins atzīst, ka no iepriekšējā trenera nekāda atvadīšanās nav bijusi - ceturtdienas treniņu vēl vadīja Slovākijas speciālists Gregors.

21. novembrī risināsies Tālo Austrumu derbijs - Vladivostokas "Admiral" pret Habarovskas "Amur". Vladivostokieši šobrīd Austrumu konferencē ieņem devīto vietu, no play-off zonas atpaliekot par vienu punktu. Pēdējās trijās spēlēs tika piedzīvoti zaudējumi, tajā skaitā bezcerīgais 1:5, kad spēli klātienē vēroja Krievijas prezidents Vladimirs Putins.

Izmantotie resursi:www.itar-tass.comwww.sportbox.ruSemenkovs Vjačeslavs Bokss, Taekvondo, Kikbokss, MMA
FTA
Reģistrēties