09.02.2017. 19:16

Heikinens pagājušajā sezonā trīs reizes iekļuva labāko trijniekā, finišējot trešajā un otrajā vietā pirmajos divos sezonas posmos (Portugālē un Hokenheimā), un trešajā vietā sezonas pēdējā posmā Argentīnā, spēlējot būtisku lomu "EKS RX" uzvarā komandu čempionātā.

"EKS RX" nesen paziņoja ka 2017. gada pasaules čempionāta sezonā saņems papildu atbalstu no "Audi".

"X-Games" zelta medaļas ieguvējs Heikinens ar nepacietību raugās uz savu otro sezonu komandā.

"Ir lieliski ka Matiass jau otro gadu turpinās ar mani sadarboties, esmu lepns būt daļa no šīs fantastiskās komandas," saka Heikinens, kurš 2014. un 2015. gadā uzvarēja pasaules čempionāta posmā Beļģijā.

"Nekad neveic izmaiņas uzvarētāju komandā," min Ekstrems. "Esmu priecīgs par iespēju aizstāvēt pagājušās sezonas titulu kopā ar Topi. Viņš ir jauns, bet ļoti pieredzējis braucējs, ideāli iederoties mūsu komandā."

FIA pasaules rallijkrosa čempionāta pirmais posms notiks Spānijā, "Circuit de Barcelona-Catalunya" trasē no 1. līdz 2. aprīlim, bet sezonas desmitais posms, "Neste World RX of Latvia" risināsies no 16. līdz 17. septembrim.

Izmantotie resursi:Neste World RX of Latvia | FIA Pasaules...Aglonas vidusskolas sporta halle Aglona, Daugavpils 6b, Aglonas p., Aglonas n., LV-5304
Bojāre Olga Bojāre OlgaBokss, Aerobika
FTA
Reģistrēties