11.09.2016. 22:00
"French Open" čempiones Karolīna Garsija un Kristina Mladenoviča bija ļoti tuvu triumfam arī Ņujorkā, taču "US Open" finālā nespēja izservēt maču un ar rezultātu 6:2, 6:7(5), 4:6 piekāpās Betānijai Matekai-Sendsai un Lucijai Šafāržovai.

Ar pirmo numuru izliktās Francijas tenisistes mača pirmajā daļā dominēja ļoti izteikti un deva sev iespēju kļūt par čempionēm, bet, esot vadība ar 6:2 un 5:4, ar savu servi nespēja nodrošināt uzvaru, vēlāk ciešot sāpīgu neveiksmi trīs setu cīņā. Pēdējā setā vienīgais breiks notika jau pirmajā geimā.

Abām komandām tā bija sezonas otrā tikšanās. Arī pirmā notika finālā, un toreiz Francijas tenisistes spēja uzvarēt, ASV un Čehijas komandu ar rezultātu 7:5, 6:2 pieveicot aprīlī Čārlstonas "Premier" turnīra finālā. Garsija un Mladenoviča "US Open" finālu sasniedza bez zaudētiem un setiem un bija tuvu tam, lai turnīru pabeigtu ar perfektu 12-0 setu bilanci.

Matekai-Sendsai un Šafāržovai trešais "Grand Slam" tituls. Abas pagājušajā sezonā uzvarēja gan Melburnā, gan Parīzē. Kopā sākot spēlēt 2015. gada sākumā, viņas uzvarējušas sešus no septiņiem WTA fināliem ar vienīgo zaudējumu Čārlstonā savām šodienas pretiniecēm.

Pagājušā gada "US Open" čempiones Martina Hingisa un Sanja Mirza vairs nespēlē kopā, tāpēc titulu neaizstāvēja, bet kopā ar citām partnerēm mērķi sasniegt neizdevās. Zīmīgi, ka abas zaudēja Garsijai un Mladenovičai – Mirza ar Barboru Stricovu Francijas komandai piekāpās ceturtdaļfinālā, bet Hingisa ar Koko Vandevei pusfinālā.

Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs "Dolomīts M", Salas p., Salas n., LV-5230