13.07.2016. 16:35
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Maskavas "Dynamo" autobuss vakar, braucot uz treniņnometni, Smoļenskas apgabalā iekļuva ceļu satiksmes negadījumā. Autobuss iegāzās grāvī, bet cilvēki necieta.

Autobuss vakar brauca no Maskavas uz Baltkrievijas pilsētu Pinsku, kur risināsies dinamiešu fiziskās sagatavotības treniņnometne. Neoficiāla informācija liecina, ka autobusā bija 19 cilvēki, tostarp deviņi hokejisti un astoņi no komandas personāla. Latviešu uzbrucējs Mārtiņš Karsums nav 14 zināmo pasažieru listē (life.ru). Komandas pamatsastāvs uz Pinsku devās tikai šorīt.

Maskavas kluba preses sekretārs Mihails Kravčenko: "Mūsu autobusa šoferis teica, ka ceļu satiksmes negadījums notika [priekšā braucošā] transporta līdzekļa ["Opel Vectra"] straujas apstāšanās dēļ. Lai izvairītos no sadursmes, nācās iebraukt grāvī. Autobus liels, to izvilka atpakaļ uz ceļa. Nevaru pateikt, vai tas varēs braukt, taču tuvākajā laikā mēs to neizmantosim. Viss būs kārtībā."

Maskavas dinamieši avarējušajā autobusā

Все живы!!!(особенно инвентарь)

A photo posted by Artem Volkov (@vol_4ok) on Jul 12, 2016 at 1:37pm PDT

14.-28. jūlijā Maskavas "Dynamo" ieplānota tradicionālā fiziskās sagatavotības nometne Baltkrievijā. Augustā dinamiešiem būs vairākas pārbaudes spēles Maskavā. KHL jaunā regulārā sezona sāksies 22. augustā un noslēgsies 18. februārī, bet izslēgšanas spēles beigsies pāris nedēļas pirms pasaules čempionāta.Izmantotie resursi: matchtv.ruNodens, SIA Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties