17.09.2013. 20:46

Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadītā komanda, kuru šosezon pārstāv arī latviešu uzbrucējs Mārtiņš Karsums, viesos ar 3:6 piekāpās Maskavas CSKA hokejistiem.

Karsums laukumā pavadīja nepilnas 20 minūtes un veica četrus metienus, kā arī uzvarēja vienā no diviem iemetieniem.

Spēles sākumā Nikolajs Prohorkins un Iļja Zubovs panāca 2:0 CSKA labā, Jurijs Babenko vienus vārtus atguva, bet otrajā trešdaļā Prohorkins atjaunoja mājiniekiem divu vārtu pārsvaru. Tomēr vēl otrajā periodā ar diviem precīziem metieniem izcēlās Aleksejs Cvetkovs, panākot izlīdzinājumu (3:3).

Pēdējās 20 minūtēs CSKA tomēr nokārtoja uzvaru - savus trešos vārtus mačā guva Prohorkins, bet vēl pa reizei izcēlās Oļegs Saprikins un Zubovs.

Maskavas «Dinamo» ar 15 punktiem sešās spēlēs saglabā otro vietu Rietumu konfernecē, bet CSKA ar desmit punktiem sešos mačos pakāpās uz piekto vietu.

Vecumnieku novada dome Vecumnieku novada dome Vecumnieki, Rīgas 29, Vecumnieku p., Vecumnieku n., LV-3933