01.04.2013. 20:56
KHL Gagarina kausa izcīņas finālā otro gadu pēc kārtas iekļuva Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadītā Maskavas «Dinamo» komanda.

Šo rakstu drīkst lasīt tikai no 18 gadu vecuma.

Lasīt citus rakstus Esmu pilngadīgs

Pagājušās sezonas Gagarina kausa ieguvēji savā laukumā ar 5:1 pieveica Sanktpēterburgas SKA komandu, sērijā triumfējot ar 4-2.

Spēles rezultātu mača 26. minūtē, pusminūti pēc neizmantota vairākuma atklāja «Dinamo» čehu uzbrucējs Mareks Kvapils, bet pēc nepilnām trim minūtēm Kvapils panāca jau 2:0 laukuma saimnieku labā, piespiežot viesu galveno treneri Juku Jalonenu pieprasīt pusminūtes pārtraukumu.

Lai gan 35. minūtē pēc video atkārtojuma noskatīšanās tika ieskaitīti Jevgeņija Artjuhina gūtie vārti un rezultāta starpība tika samazināta, nepilnas četras minūtes līdz otrās trešdaļās beigām Iļja Gorohovs vairākumā atjaunoja «Dinamo» divu vārtu pārsvaru, bet trešajā periodā Kvapils vairākumā guva savus trešos vārtus mačā, panākot jau 4:1. Atlikušajā laikā SKA hokejisti izmisīgi uzbruka, taču saņēma piekto ripu jau tukšos vārtos, kad precīzs bija Sergejs Koņkovs.

Atgādinām, ka sērijas pirmajās divās spēlēs Sanktpēterburgā (3:2 un 4:2), kā arī trešajā mačā Maskavā (4:2) uzvaras izcīnīja «Dinamo», bet ceturtajā spēlē Maskavā (6:2) un piektajā mačā Sanktpēterburgā (2:1) pārāki izrādījās SKA hokejisti.

Austrumu konferences finālsērijā pēc piecām aizvadītām spēlēm Laura Dārziņa pārstāvētā Kazaņas «Ak Bars» ar 3-2 ir vadībā pret Čeļabinskas «Traktor».