16.03.2015. 21:03
Latvijas hokejistu Kaspara Daugaviņa un Mārtiņa Karsuma pārstāvētā Maskavas «Dinamo», kuru trenē Harijs Vītoliņš, pirmdien savā laukumā Gagarina kausa izcīņas spēlē ar 1:6 zaudēja Sanktpēterburgas SKA vienībai, nonākot viena zaudējuma attālumā no sezonas beigām, liecina Kontinentālās hokeja līgas (KHL) informācija.

Rietumu konferences pusfināla sērijā līdz četrām uzvarām Maskavas «Dinamo» nokļuva iedzinējos ar 1-3 un vēl viena neveiksme nozīmēs sezonas beigas.

Karsums spēlēja 15 minūtes un 25 sekundes, divas reizes meta pa vārtiem, izdarīja piecus spēka paņēmienus, bloķēja vienu metienu un nopelnīja savai komandai vienu skaitlisko vairākumu.

Daugaviņš spēlēja 14 minūtes un 38 sekundes, divas reizes meta pa vārtiem, bloķēja vienu metienu un nopelnīja divas soda minūtes trešajā periodā par sitienu pretiniekam ar nūju.

SKA pirmie izvirzījās vadībā, bet Maskavas «Dinamo» pirmajā puslaikā panāca izlīdzinājumu. Otrajā trešdaļā viesi panāca 3:1 sava labā, bet pēdējā periodā iemeta vēl trīs ripas «Dinamo» vārtos.

Uzvarētājiem divus vārtus guva norvēģis Patriks Tūresens.

Sērijas piektā spēle risināsies trešdien Sanktpēterburgā.

Tikmēr citā Rietumu konferences pusfināla mačā Helsinku «Jokerit» ar 3:2 savu līdzjutēju klātbūtnē pieveica regulārās sezonas spēcīgāko komandu Maskavas CSKA, gūstot pirmo panākumu sērijā, kurā 2-1 priekšā atrodas Krievijas klubs.

Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs "Dolomīts M", Salas p., Salas n., LV-5230
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana