10.09.2012. 19:48

Pirmdienas vakarā Maskavā savu pirmo izbraukuma tūri Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) jaunajā sezonā noslēdz Rīgas Dinamo komanda, kas viesojas pie CSKA ar Jāni Spruktu ierindā. Tiešraidi iespējams vērot Viasat Sport Baltic kanālā.

Pēc spēles otrās trešdaļas rezultāts ir neizšķirts - 1:1. Dinamo labā vārtus jau trešajā regulārā čempionāta mačā pēc kārtas guvis Mārtiņš Karsums. Viņš spēles 6.minūtē vārtos raidīja pēc Mika Indraša metiena atsisto ripu. Savukārt otrā perioda pēdējā minūtē vairākumā precīzi meta maskaviešu aizsargs Aleksandrs Gusjkovs.

Jau cīņas trešajā minūtē noraidījumu par turēšanu ar nūju izpelnījās Raitis Ivanāns, tomēr Dinamo mazākumā savus vārtus nosargāja neskartus. Uzreiz pēc atgriešanās pilnā sastāvā cīņas sestajā minūtē rezultātu atklāja Karsums, kurš pēc Mika Indraša metiena pirmais tika pie CSKA vārtsarga Iļjas Proskurjakova atsistās ripas. Rezultatīvas piespēles vārtu guvumā nopelnīja Indrašis un Oskars Cibuļskis.

Mača turpinājumā bīstami metieni pa pretinieku vārtiem padevās Indrašim, Robam Šrempam un Andrim Džeriņam, kamēr CSKA uzbrucējs Ņikita Gusevs bija ļoti tuvu tam, lai izskrietu viens pret vienu ar Dinamo vārtsargu Māri Jučeru. Trešdaļas noslēgumā komandas pārsvarā spēlēja skaitliski nevienādos sastāvos, kad Dinamo rindās sodu izpelnījās Arvīds Reķis, bet CSKA rindās noraidīti tika Aleksandrs Radulovs un Sergejs Širokovs. Tomēr vārtu gūšanas iespējas vienībām pavērās vien pēdējā minūtē, kad izcelties varēja Širokovs un Aleksandrs Žirū, kur raidītā ripa atsitās pret CSKA vārtu pārliktni.

Otrās trešdaļas sākumā, apturot Žirū izrāvienu, Deniss Deņisovs saņēma noraidījumu. Vairākuma sākumā Šremps uzmeta pa pārliktni, bet atlikušajā laikā rīdziniekiem bija vēl vairākas iespējas, tomēr rezultāts nemainījās. Turpinājumā spēle ritēja ātrā cīņā ar abpusējiem uzbrukumiem.

Pie noraidījuma tika Cibuļskis, bet tā laikā rīdzinieki nospēlēja ļoti labi, turklāt bīstamāko momentu izveidoja tieši Latvijas klubs, kad pretuzbrukumā izgāja Karsums un Džeimijs Džonsons. Trešdaļas beigās pārsvars piederēja CSKA komandai, bet rīdzinieki spēlēja pašaizliedzīgi aizsardzībā un centās atbildēt ar bīstamiem pretuzbrukumiem. Trešdaļas beigās nevajadzīgu noraidījumu par grūdienu mugurā nopelnīja Ivanāns. Mazākumā atkal rīdzinieki spēlēja aktīvi, tomēr 19 sekundes pirms trešdaļas beigām pēc Radulova piespēles Gusjkovs prata rezultātu izlīdzināt.

No tiem spēlētājiem, kuri Dinamo sastāvā devušies izbraukumā, šajā mačā malā atstāti aizsargi Jēkabs Rēdlihs un Mārtiņš Porejs, kā arī uzbrucēji Roberts Bukarts un Māris Bičevskis.

KHL regulārais čempionāts. 2012.gada 10.septembris. Maskava.

Maskavas CSKA – Rīgas Dinamo 1:1 (0:1; 1:0; 0:0)

Vārti: 5:24 Karsums (Cibuļskis, Indrašis) 0:1; 39:41 Gusjkovs (Mjaenpā, A.Radulovs, vair.) 1:1;

Vārtsargi: Iļja Proskurjakovs – Māris Jučers

Metieni: 14 (7/7/) - 18 (11/7/)

Soda minūtes: 6-8

Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA