15.11.2013. 19:58
Graujošu uzvaru Eirolīgā izcīnīja Maskavas CSKA, kas savā laukumā ar rezultātu 88:46 sabradāja Dāvja Bertāna pārstāvēto Belgradas "Partizan". Ar 18 punktiem rezultatīvākais spēlētājs laukumā bija mājinieks Sonijs Vīmss.

Pirmais aplis Eirolīgas A grupā noslēdzās ar Maskavas CSKA un Belgradas "Partizan" spēli. Leo Vestermans guva pirmo grozu un izvirzīja vadībā "Partizan" (2:0), taču tā beigās izrādījās vienīgā reize, kad serbu klubs bija vadībā. Jau drīzumā CSKA bija deviņu punktu pārsvars (13:4), bet pēc pirmās ceturtdaļas Maskavas granda pārsvars bija pārsniedzis desmit punktu robežu - 21:10.

CSKA uzņemto kursu turpināja visas spēles garumā. Pēc pirmā puslaika CSKA bija vadībā ar 24 punktiem (42:18), trešajā ceturtdaļā pārsvars pieauga vēl par 14 punktiem (69:31), bet ceturtās ceturtdaļas pirmajā minūtē starpība pirmoreiz iegāja piektajā desmitā - Vladimirs Micovs no tālās distances panāca 72:31.

CSKA uzvarēja ar 88:46 un tika pie trešā panākuma pirmajā aplī. "Partizan", kam joprojām nevar palīdzēt savainotais Dāvis Bertāns, pirmajā aplī tas bija jau ceturtais zaudējums, taču iepriekšējie trīs tika piedzīvoti krietni sīvākās cīņās - 60:67 pret "Barcelona", 69:74 pret Ainara Bagatska un Jāņa Strēlnieka "Budivelnyk" un 78:88 pret "Fenerbahce".

Bez Vīmsa vismaz desmit punktus šovakar guva arī Vitālijs Fridzons (16), Micovs (15) un Bogdans Bogdanovičs (13) viesiem. "Partizan" uzvarēja cīņā par atlēkušajām bumbām (28 pret 26), taču citos rādītājos CSKA bija pārāka - kļūdas 7 pret 23, divpunktu metieni 65% (21/32) pret 36% (12/33), tālmetieni 50% (9/18) pret 40% (4/10) un soda metieni 79% (19/24) pret 55% (10/18).