16.01.2014. 13:45
Latvijas izlases vārtsargs Edgars Masaļskis (33) šosezon beidzot ticis pie līguma. Viņš vienojies ar Slovākijas spēcīgākās līgas vienību "HK Poprad", kurā spēlē arī latviešu uzbrucējs Juris Štāls.

"Pirms izslēgšanas spēlēm gribam nostiprināt dažas pozīcijas, arī vārtsarga pozīciju. Mums pamatā bija tikai viens vārtsargs Dušans Sidors - jauns vārtsargs, viņam nepieciešama arī atpūta. Varam būt gandarīti, ka esam vienojušies ar Edgaru," saka slovāku kluba direktors Tibors Turans. "Izslēgšanas spēlēs gribam tikt tālu, tāpēc vārtsargu līnijā mums vajadzīga zināma noteiktība. Pēc komunikācijas ar Juri Štālu mēs nonācām līdz Edgaram. Viņš gaidīja, kā attīstīsies situācija ar iespējām KHL, tomēr attīstības nebija, līdz ar to vienojāmies, ka Edgars dodas uz Popradu. Pirms Soču olimpiādes viņš būs pie mums, bet olimpiskās spēles viņam palīdzēs un domājams, ka tās palīdzēs arī mums. Skatīsimies, kā viņš atgūs formu un kā viss attīstīsies."

Šajā sezonā "HK Poprad" klubs 41 mačā izcīnījis 64 punktus un Slovākijas Ekstralīgā ieņem piekto pozīciju. Klubs ir trešajā vietā pēc gūtajiem vārtiem un arī trešajā vietā ielaisto vārtu ziņā. Vārtsargs tagad ir nolīgts, turpinājumā tiek meklēts pastiprinājums aizsardzības līnijā.

Iepriekšējās piecas sezonas Masaļskis spēlēja Kontinentālajā hokeja līgā, kur līdz 2010. gada vidum pārstāvēja Rīgas "Dinamo", bet pēc tam pārcēlās uz Hantimansijskas "Yugra" vienību. KHL viņš aizvadīja 134 mačus, kuru laikā atvairīja 91.0 % no metieniem un savos vārtos ielaida vidēji 2.83 ripas.

Izmantotie resursi:hokejportal.netAquatic Vita, SIA Brīvības gatve 314, Rīga, LV-1006
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA
FTA
Reģistrēties