21.08.2014. 17:45
Latvijas izlases vārtsargs Edgars Masaļskis (34) jaunajā sezonā rūpēsies par Rīgas "Dinamo" vārtu drošību. Viņaprāt, ja dinamieši spēlēs kā izlase, tad būs iespējams sasniegt nopietnu rezultātu. Līdzjutēju interese varētu būt lielāka nekā iepriekš, jo mājās atgriezušies vairāki spēlētāji, kuri iepriekš bija citos klubos.

"Man grūti spriest, vai "Dinamo" komanda ir stiprāka, salīdzinot ar iepriekšējo sezonu. Šobrīd sastāvs vēl nav pilnībā nokomplektēts. Būs vēl spēlētāji, pāris leģionāri - varbūt tad mūsu komanda izskatīsies citādi. Kaut gan mēs arī tagad spēlējam neslikti. Domāju, ka jaunajā sezonā par komandu Rīgā būs vēl lielāka interese, jo mājās atgriezušies vairāki spēlētāji no citām komandām," akcentē Edgars Masaļskis. "Mūsu komanda ir līdzīga izlasei. Meistarības ziņā "Dinamo" ir laba līmeņa spēlētāji, tomēr KHL ir arī stiprākas komandas. Tāpēc mēs varam panākt rezultātu, spēlējot kā Latvijas izlase - visi kopā cenšoties katrā mačā spēlēt ar maksimālu atdevi. Tad mēs varam sasniegt kaut ko nopietnu."

Vārtsargs atzīmē, ka Rīgas "Dinamo" mērķis būs iekļūšana KHL izslēgšanas spēlēs.

Spēlētāji mēģina nesaspringt par situāciju ar kluba finansēm. "Mēs par to zinām tikpat, cik prese. Mums saka, ka viss būs labi, un mēs cenšamies par to nedomāt, sezonai gatavojamies mierīgi, bez panikas. Zinām, ka kaut kādas problēmas ir, taču ticam, ka viss būs labi," atklāj latvietis.

Izmantotie resursi:www.rsport.ruget_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Titova Jeļena Aerobika, Sporta dejas, Akrabatiskajs Rok-n-Rols
FTA
Reģistrēties