09.01.2016. 17:13
Edgars Masaļskis Kontinentālās hokeja līgas spēlē pret nule kā par Austrumu konferences līderi kļuvušo „Avangard” atvairīja 21 no 22 pretinieku metieniem, taču viņa pārstāvētā un Arta Ābola vadītā Toljati „Lada” vārtus neguva un zaudēja ar 0:2.

Edgars Masaļskis šodien tika sūtīts Toljati „Lada” vārtos spēlē pret Austrumu konferences otras labākās punktu summas īpašnieci „Avangard”. Masaļskim šī bija trešā spēle Toljati komandas vārtos pēc kārtas, taču savu pēdējo uzvaru pamatlaikā viņš guvis tikai 27. decembrī.

Šodienas mačā „Lada” pie bīstamiem uzbrukumiem tika visai reti, taču pirmā perioda vidū ieguva tiesības spēlēt vairākumā. Aizsarga kļūdas dēļ gan briesmas radās pie Masaļska vārtiem, kad „Avangard” veica izgājienu divi pret vienu aizsargu, taču Masaļskis nospēlēja teicami un izglāba komandu.

Bezvārtu neizšķirts saglabājās līdz otrā perioda vidum, kad mazākumā nokļuva jau „Lada”, un čehu uzbrucējs Martins Erats vairākumā ar filigrānu metienu tuvējā augšējā stūrī panāca 1:0, Masaļskim daudz cerību neatstājot. Perioda izskaņā „Avangard” bija vēl viens labs pretuzbrukums, taču Masaļskis darbojas precīzi, kamēr iniciatīvu pamazām bija pārņēmusi Arta Ābola vadītā komanda.

Trešajā periodā „Lada” turpināja meklēt iespējas atklāt savu vārtu rēķinu un panākt neizšķirtu, taču nelīdzēja arī Masaļska nomainīšana pret papildu uzbrucēju, „Avangard” iemeta tukšos vārtos, un Ābolam nācās zaudēt 0:2. "Lada" līdz ar to palaidusi garām iespēju pakāpties uz desmito vietu Austrumu kopvērtējumā un saglabā 12. pozīciju, kamēr „Avangard” kļuvusi par šīs konferences līderi, par vienu punktu apsteidzot divas spēles mazāk aizvadījušo „Sibir”.

Dienas otrajā KHL spēlē Rietumu konferences pastarīte „Severstal” ar 2:0 viesos pieveica „Avtomobolist”, kura palaida garām iespēju Austrumos pakāpties uz astoto vietu un iekļūt „play-off” zonā.

Izmantotie resursi:Континентальная хоккейная лига : Чемпионат...

Jūras zirgi, Saulkrastu jātnieku skola Zvejniekciems, Upes 6, Saulkrastu p., Saulkrastu n., LV-2161