26.11.2013. 15:29
Latvijas hokeja izlases vārtsargs Edgars Masaļskis, kurš otrajā pārbaudes spēlē pret Krievijas izlasi (9. novembris) guva smadzeņu satricinājumu ir atveseļojies un atsācis treniņus. „Viss ir kārtībā, jau trenējos,” sarunā ar portālu Sportacentrs.com pastāstīja pats vārtsargs.

Jau vēstīts, ka Masaļskis sargāja Latvijas vārtus pārbaudes mačos pret Krieviju gan 8. novembrī, kad tika izcīnīts panākums, gan 9. novembrī, kad pēcspēles metienos mūsu komanda piekāpās pretiniecei. Tiesa, otro spēli Masaļskis nebija spējīgs pabeigt. Pēdējās trešdaļas beigu daļā vārtsargam uztriecās pretinieku hokejists Ņikita Filatovs, un Edgars laukumu bija spiests atstāt, pietam manāmi grīļojoties.

Pēc mača vārtsargam tika konstatēts smadzeņu satricinājums un noteikts divu nedēļu gultas režīms. Šobrīd, kad atveseļošanās termiņš jau tuvojas trim nedēļām, Edgars sarunā ar portālu Sportacentrs.com atzina, ka ar veselību viss ir kārtībā.

„Treniņus jau esmu atsācis. Ko ārsti teica, to darīju. Pirmo nedēļu daudz gulēju, bet pēc tam ievēroju mierīgu režīmu,” pastāstīja Masaļskis, piebilstot, ka darba meklējumi turpinās, taču šajā ziņā jaunumu pagaidām nav. Labākais pēdējo gadu Latvijas hokeja vārtsargs joprojām ir bez kluba.Daugavpils Individuālo sporta veidu skola Kandavas 17, Daugavpils, LV-5401
Šmigarevs Andrejs Šmigarevs AndrejsBrīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties