06.09.2015. 19:24
Kontinentālās hokeja līgas ietvaros vēl vienu zaudējumu piedzīvojusi Latvijas izlases vārtsarga Edgara Masaļska pārstāvētā Toljati ''Lada''. Edgars viesu vārtus sargāja visu spēli, atvairīja 29 metienus, taču ar to bija par maz, lai nopietni apdraudētu ''Avtomobilist'' uzvaru - 1:4.

Līdz šī vakara spēlei Latvijas trenera Arta Ābola un vārtsarga Edgara Masaļska pārstāvētā ''Lada'' bija izcīnījusi vienu uzvaru piecās spēlēs, Edgaram pēdējā spēlē pret ''Ak Bars'' (1:4) iegūstot arī labākā spēlētāja balvu. Sezonas sākums liecina, ka ''Lada'' lielākā daļā spēļu varētu būt pastarītes lomā, kas daudz darba dos Masaļskim.

Tāda situācija izveidojās arī šodien, kad ''Lada'' ar Masaļski vārtos viesojās pie ''Avtomobilist''. Mača ievadā Toljati komanda ilgāku laiku prata saglabāt līdzsvaru, taču 17. minūtē glābējs nebija arī Masaļskis. Otrā perioda pirmajā pusē Semjons Vaļiskijs panāca izlīdzinājumu (1:1), taču, kā vēlāk izrādījās, tie bija arī vienīgie ''Lada'' vārti šajā mačā. Jau šajā spēles nogrieznī ''Avtomobilist'' atguva vadību (2:1), bet trešajā trešdaļā guva vēl divus bezatbildes vārtus - 4:1, kuriem pēdējie vārti iemesti jau viesiem spēlējot bez vārtsarga.

Edgars ''Lada'' vārtus sargāja visu spēli, kopumā atvairot 29 no 32 pretinieku metieniem. Jāpiemin, ka ''Lada'' pretinieku vārtsargu Jakubu Kovāržu apdraudēja tikai 13 reizes. 8. septembrī Toljati paredzēta nākamā spēle, kad viesos jāspēlē ar Astanas ''Baris''.

Bez Georgija Pujaca sastāvā šovakar Ņižņehamskas ''Neftekhimik'' ar 4:1 pieveica Čerepovecas ''Severstal''. Jāpiemin, ka Latvijas aizsargs šogad piedalījies tikai divās spēlēs. Pie uzvaras tikusi Pētera Skudras un Ģirta Ankipāna trenētā Ņižnijnovgorodas ''Torpedo'', kas ar 1:0 uzvarēja Podoļskas ''Vityaz''.

Jāpiemin, ka 8. septembrī Ņižnijnovgorodā ''Torpedo'' uzņems tieši Pujaca pārstāvēto ''Neftekhimik''.

Izmantotie resursi:Континентальная хоккейная лига : Чемпионат...

Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs "Dolomīts M", Salas p., Salas n., LV-5230
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana