11.10.2015. 18:44
Otro uzvaru trijos mačos svētdien izcīnīja Latvijas speciālista Arta Ābola trenētā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Toljati «Lada», kuras vārtus sargāja pieredzējušais latviešu vārtsargs Edgars Masaļskis.

• Leino: Neviens man neieteica, ko darīt pret Masaļski 2015. g. 5. oktobris

«Lada» savā laukumā ar 2:1 (1:0, 1:1, 0:0) pieveica Slovākijas vienību Bratislavas «Slovan».

Rezultātu sešas sekundes pirms pirmās trešdaļas beigām atklāja «Lada» hokejists Aleksandrs Boļšakovs. Otrajā trešdaļā jau pirmajā minūtē Mihels Miklīks panāca izlīdzinājumu, tomēr spēles 28.minūtē Vasilijs Streļcovs vēlreiz izvirzīja vadībā mājiniekus, kas uzvaru noturēja līdz dueļa beigām.

Tikmēr Masaļskis laukumā pavadīja visu spēli, atvairot 30 no 31 metiena.

Kā zināms, trešdien «Lada» pārtrauca desmit zaudējumu sēriju, ar 1:0 pieveicot Podoļskas «Vitjaz» vienību. Šajā mačā Masaļskis atvairīja visus 17 metienus.

Savukārt piektdien vārtos stājās Ivans Kasutins, bet «Lada» ar 0:5 kapitulēja Mārtiņa Karsuma pārstāvētajai Maskavas «Dinamo» komandai, ko trenē Harijs Vītoliņš un Viktors Ignatjevs.

KHL Rietumu konferences kopvērtējumā līdere ar 38 punktiem 19 spēlēs ir Jaroslavļas «Lokomotiv» vienība, bet Austrumu konferencē līdere ar 37 punktiem 20 mačos ir Novosibirskas «Sibirj».

Savukārt «Lada» ar 15 punktiem joprojām ir vājākā Austrumu komanda konferencē un visā līgā.