22.09.2016. 14:55
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārās sezonas spēlē šodien Oskara Bārtuļa pārstāvētā Vladivostokas ''Admiral'' savā laukumā ar pārliecinošu 5:2 pārspēja Arta Ābola, Kristapa Sotnieka un Edgara Masaļska Toljati ''Lada'' komandu.

Edgars Masaļskis pēc ilgāka pārtraukuma stājās Toljati ''Lada'' vārtos un 13 minūtēs ielaida trīs vārtus, pēc kā arī tika nomainīts. Jāpiemin, ka trešos vārtus Edgars ielaida pēc Latvijas izlases aizsarga Kristapa Sotnieka noraidījuma. Arī Iļjam Ježovam ''Lada'' vārtos viegli neklājās un līdz perioda beigām rezultāta tablo vēstīja jau 5:0 ''Admiral'' pārsvaru.

Pie šāda rezultāta Vladivostokas komanda nomierinājās, divas ripas otrajā trešdaļā atspēlēja ''Lada'', tādējādi atjaunojot kaut vai nelielu intrigu pirms noslēdzošajām 20 minūtēm (2:5). Trešā perioda vidusdaļā ''Lada'' neizmantoja vēl viena latviešu hokejista Oskara Bārtuļa noraidījumu. Mačs tā arī noslēdzās ar pārliecinošu 5:2 ''Admiral'' panākumu.

Sotnieks ''Lada'' sastāvā uz ledus pavadīja 22:57 minūtes, kas bija otrs lielākais laiks visā komandā. Kristapa kontā arī divi metieni pa vārtiem un jau pieminētās divas soda minūtes. Bārtulis ''Admiral'' sastāvā spēlēja 23:49 minūtes, kas arī bija otrs lielākais laiks komandā. Oskara rēķinā viens bloķēts metiens, viens spēka paņēmiens un divas soda minūtes.

Citā agrajā šīs dienas spēlē Habarovskas ''Amur'' ar 4:1 apspēlēja Nižņehamskas ''Neftehkimik''. Jāpiemin, ka Rīgas ''Dinamo'' nākamo spēli viesos aizvadīs tieši pret Ābola, Sotnieka un Masaļska ''Lada''.

Izmantotie resursi:Хоккей – Континентальная Хоккейная Лига –...