22.09.2016. 16:24
Pieredzējušais latviešu vārtsargs Edgars Masaļskis ceturtdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē 13 minūšu laikā ielaida trīs ripas un tika nomainīts, kamēr viņa un aizsarga Kristapa Sotnieka pārstāvētā Toljati Lada komanda, kuru trenē Artis Ābols, ar 2:5 (0:5, 2:0, 0:0) izbraukumā zaudēja vēl vienai aizsarga Oskara Bārtuļa pārstāvētajai Vladivostokas Admiral.

Pirmo 13 minūšu laikā Admiral hokejisti guva trīs vārtus, kad divas reizes Masaļski pārspēja slovēņu leģionārs Roberts Saboličs, bet vēl reizi izcēlās kanādietis Džeisons Eikesons.

Tas Ābolam lika Masaļski nomainīt pret Iļju Ježovu, kurš gan pirmās trešdaļas laikā ielaida vēl divus vārtus.

Mača liktenis bija izšķirts jau pirmajā periodā, lai gan otrajā trešdaļā viesi pēc Andreja Ivanova un Georgija Belousova piespēles divus vārtus atguva. Rezultāts gan šajā duelī vairs nemainījās.

Lada līdz ar to cietusi trešo neveiksmi pēc kārtas.

Uzvarētāju sastāvā Bārtulis šajā mačā nospēlēja 23 minūtes un 49 sekundes, kas bija otrais ilgākais spēles laiks Admiral sastāvā, pa to laiku izceļoties ar vienu bloķētu metienu un vienu spēka paņēmienu, kā arī divām soda minūtēm.

Savukārt Sotnieks spēlēja 22 minūtes un 57 sekundes, izpildot divus metienus un nopelnot divas soda minūtes. Latvieša noraidījuma laikā Admiral guva trešos vārtus, kas Masaļskim lika pamest laukumu.

Nākamo maču Lada svētdien savā laukumā aizvadīs pret Latvijas komandu Rīgas Dinamo.

Visas līgas un Rietumu konferences līderi ar 30 punktiem 12 mačos ir Maskavas CSKA, kam ar 24 punktiem 11 spēlēs seko Sanktpēterburgas SKA. Rīgas Dinamo ar tikai sešiem punktiem 11 cīņās starp 14 komandām ieņem konferences pēdējo vietu.

Tikmēr Austrumu konferencē līdere ar 26 punktiem 12 spēlēs ir Omskas Avangard, kamēr Admiral ar 14 punktiem 11 dueļos ir devītā. Tikpat punktu 12 mačos iekrājusi arī Lada.

Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa