18.10.2015. 22:45
Latviešu vārtsarga Edgara Masaļska pārstāvētā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienība Toljati «Lada», kuru trenē Latvijas speciālists Artis Ābols, svētdien izbraukumā ar 1:2 (0:1, 1:0, 0:1) piekāpās čempionei Sanktpēterburgas SKA.

Uzvaras vārtus mājinieki guva trešā perioda ceturtajā minūtē, kad precīzs bija Antons Burdasovs.

Par viesu vārtu drošību rūpējās pieredzējušais Masaļskis, kurš tika atzīts par pagājušās nedēļas līgas labāko vārtsargu. Šajā mačā latvietis atvairīja 29 no 31 pretinieku metiena.

Kā zināms, piektdien SKA no galvenā trenera amata atlaida skandalozo Andreju Nazarovu, kura vietā vismaz uz laiku stājies bijušais hokejists Sergejs Zubovs.

Tikmēr Latvijas izlases aizsarga Artūra Kuldas pārstāvētā Somijas vienība Helsinku «Jokerit» svētdien ar 1:3 (0:0, 1:1, 0:2) piekāpās līgas līdervienībai Jaroslavļas «Lokomotiv», kurai tas bija desmitais panākums pēc kārtas.

Kā zināms, «Lokomotiv» par vārtsargu treneri strādā Latvijas speciālists Sergejs Naumovs. Viņa trenētie vārtsargi 23 mačos ielaiduši tikai 26 ripas.

Kulda šajā mačā nospēlēja 16 minūtes un 28 sekundes, izceļoties ar trim metieniem, divām soda minūtēm, diviem bloķētiem metieniem un trim spēka paņēmieniem.

Rietumu konferences un visas līgas līdere ir «Lokomotiv», kas, pateicoties desmit uzvaru sērijai, 23 spēlēs iekrājusi jau 50 punktus. Tikmēr «Jokerit» ar 37 punktiem ir labākie savā divīzijā, bet konferencē ieņem piekto vietu.

Savukārt Austrumu konferencē līdere ar 41 punktu 22 spēlēs ir Novosibirskas «Sibirj», kamēr «Lada» ar 18 punktiem ir pēdējā ne tikai konferencē, bet arī visā līgā.