21.07.2014. 12:21
Brazīliešu F1 pilots Felipe Masa vakardienas Vācijas „Grand Prix” startā notikušajā avārijā vainojis Kevinu Magnusenu, kura rīcība esot novedusi pie Masas formulas apgāšanās.

„Avārija izskatījās daudz šausminošāk no malas nekā tobrīd, kad atrados formulā,” sacījis Masa, kura veselība nav cietusi. „Es vienkārši redzēju visu otrādi. Pirms tam biju priekšā, līdz ar to uzskatu, ka, ja reiz kādam bija jāuzmanās, tad tas ir aizmugurē esošais braucējs.”

Aizmugurē esošais braucējs bija Kevins Magnusens no „Mclaren” komandas, kurš apgalvojis, ka viņam nebija ne mazāko iespēju izvairīties no sadursmes: „Ja man būtu bijusi vieta, tad sadursme nebūtu notikusi. Man žēl, ka viss izvērsās šādi, patiešām centos izvairīties, taču tas gluži vienkārši nebija iespējams.”

Sacensību organizatori nolēma nepiešķirt nevienam no pilotiem, uzsverot, ka īpašu pārkāpumu nav veicis neviens no viņiem. Pēc avārijas, kurā Masas formula, atrodoties uz vāka, pa asfaltu aizslīdēja krietnu gabaliņu, atstājot aiz sevis dzirksteļu pēdas, Masa izstājās, savukārt Magnusens finišēja devītajā vietā.

Masam gan avārijas nav nekas jauns – nesenajā Kanādas GP viņš saņēma triecienu aizmugurē no Serhio Peresa, kurš pēc tam tika sodīts, bet pirms divām nedēļām Lielbritānijas GP Masa sadūrās ar Kimi Raikonena mašīnu un bija spiests doties piespiedu pitstopā.

„Esmu vīlies, jo šīs bija kārtējās sacīkstes, kurā kāda cita mašīna manī ietriecas un liek izstāties,” sarūgtināti sacīja Masa. „Tas ir īpaši rūgti, jo manā rīcībā ir mašīna, ar kuru varētu cīnīties par augstām vietām.”

Izmantotie resursi:BBC - HomepageLapa Dmitrijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties