02.06.2014. 13:14
Brazīliešu F1 pilots Felipe Masa, kurš aizvadītās sezonas izskaņā pameta "Ferrari", atzinis, ka Kimi Raikonena piekāpšanās jaunajam komandas biedram Fernando Alonso nav nekāds pārsteigums

Masa savas visai garās "Ferrari" pavadītās karjeras laikā paguva startēt kopā gan ar Mihaelu Šūmaheru un Alonso, gan arī Raikonenu. Šogad Raikonens atgriezies "Ferrari" un kļuvis par komandas biedru Alonso, tomēr viņa rezultāti ir ievērojami vājāki. Kamēr Alonso kopvērtējumā ir trešais, Raikonens pēc sešiem posmiem ierindojas tikai 12. pozīcijā.

"Fernando un Mihaels ir viena līmeņa braucēji," intervijā vācu "Auto Bild" stāsta Masa. "Turklāt sacensībās Fernando pat varbūt ir spēcīgāks. Tas, ka Raikonens nespēj konkurēt, mani nepārsteidz. Lai pārspētu Alonso, ir nepieciešama mašīna, kas pilnībā atbilst tavam braukšanas stilam. Ja viss nav pilnīgā kārtībā, viņu uzveikt ir neiespējami. Arī tad, ja viss ir perfekti, to ir grūti izdarīt."

Masa un Raikonens kopā brauca 2007. gadā, kad soms izcīnīja F1 čempiona titulu.

"Viņš kļuva par pasaules čempionu, taču nelaime bija tā, ka mums komandā bija noruna - Moncā noskaidrosim, kurš būs pirmais numurs," stāsta Masa. "Es biju viņam priekšā, taču radās problēmas ar mašīnu. 2008. gadā biju ātrāks par viņu, līdz pat manam negadījumam 2009. gadā Ungārijā. Tomēr Kimi ir pasaules čempions, kamēr es tāds neesmu."

Šogad Masa startē "Williams" sastāvā un to nenožēlo.

"Tas pilnībā bija pareizs solis," viņš saka. "Kad braucu "Ferrari", bija liels spiediens, ja nespēj uzvarēt. Tu mēģini izmantot pozitīvo enerģiju, taču visu laiku esi saspringts. Šeit "Williams" komandā es varu domāt tikai par braukšanu sacīkstēs un tas ir labāk."

Masa 2014. gada F1 sezonā pēc sešiem posmiem atrodas 11. vietā, vienu punktu priekšā Raikonenam.

Izmantotie resursi:Motorsport.com | Racing News, Race Results -...Kučans Vasilijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties