25.02.2015. 21:49
Latvijas basketbola līgas otrajā divīzijā (LBL2) šodien tika aizvadītas trīs spēles. Vienā no tām Mārupē tikai papildlaikā ''Mārupe SC'' svinēja uzvaru ar 79:75 pār ''Vidzemes Augstskolu''. Citās spēlēs pie uzvarām tika ''Gulbenes Buki'' un ''DSN/Sporta Bode'', kuras attiecīgi pārspēja ''VEF skolu'' un ''Valmiera/VBSS''.

Vakara pirmajā spēlē Olimpiskajā centrā ''VEF skola'' uzņēma ''Gulbenes Bukus''. Pēc pirmā puslaika viesi ar uzbrucēja Kaspara Paegles pūlēm uzbrukumā (puslaikā 17 punkti) panāca 11 punktu pārsvaru (47:36). Ceturtās ceturtdaļas vidū viesu kļūdas veiksmīgi izmantoja Anžejs Pasečņiks un pārējie ''VEF skola'' basketbolisti, panākot vairs tikai piecu punktu deficītu (59:64). Pēc šī rīdzinieku veikuma laukumā atgriezās Paegle, kurš ar pieciem punktiem palīdzēja savai komandai gūt uzvaru ar 78:70. Uzvarētāju rindās rezultatīvākais ar 25 punktiem bija tieši Paegle, bet ''VEF skolas'' sastāvā ar 28 punktiem izcēlās Anžejs Pasečņiks. ''Gulbenes Buki'' pēc septītās uzvaras 16 spēlēs ieņem sesto vietu, bet ''VEF skola'' ar piecām uzvarām 15 spēlēs - astoto vietu.

Mārupes Sporta centrā pie ļoti grūtas uzvaras izdevās tikt mājiniekiem ''Mārupes SC'' basketbolistiem, kuri ar rezultātu 79:75 papildlaikā pieveica ''Vidzemes Augstskolu''. VIsa spēle lielā mērā pagāja punkts punktā. Vienīgais ievērojamais pārsvars tika sasniegts otrajā ceturtdaļā, kad pēc Toma Straudovska divpunktu metiena ''Mārupes SC'' ieguva deviņu punktu pārsvaru (27:18). Pēc Oto Grīnberga (''ViA'') trejača 50 sekundes līdz pamatlaika beigām rezultāts kļuva neizšķirts 67:67. Tas nemainījās arī pēc nākamajiem komandas uzbrukumiem, un spēles uzvarētājs tika noskaidrots papildlaikā.

Pēc pirmajām trīs papildus minūtēm mājinieki bija nonākuši iedzinējos ar 70:75, bet atlikušajā laikā Artūrs Kramiņš realizēja sešus no sešiem soda metieniem, kas ļāva ''Mārupei SC'' svinēt 12. panākumu 15 spēlēs. Panākumā ar 19 punktiem piedalījās Jānis Ramšs, bet viesiem 22 punkti Normunda Lišika kontā. ''Mārupe SC'' ieņem otro vietu, bet ''ViA'' ar septiņām uzvarām 13 spēlēs ieņem septīto vietu.

Grupā, kurā cīnās sešas vājākās pirmā apļa komandas, šodien spēli savā laukumā aizvadīja ''DSN/Sporta Bode'', kura ar rezultātu 69:51 pieveica ''Valmiera/VBSS''. Abām komandām šodien kliboja metienu precizitāte (no spēles ''DSN'' realizēja 25/70, bet ''Valmiera/VBSS'' 18/68 metieniem), taču šādā spēlē izšķirošo pārsvaru mājinieki guva spēles otrajā puslaikā. Uzvarētāju sastāvā 13 punkti Renāram Birkānam, bet ''Valmieru/VBSS'' no zaudējuma neglāba arī Māra Riekstiņa double-double (15 p., 16 atl.b.). ''DSN'' tā bija ceturtā uzvara 10 spēlēs (15.v.), bet ''Valmiera/VBSS'' ar vienu uzvaru 10 spēlēs ieņem 16.vietu.

''VEF skola'' - ''Gulbenes Buki/BJSS'' 70:78 (16:17, 20:30, 14:13, 20:18)''Mārupes SC'' - ''ViA/Valmiera Glass'' 79:75 (19:16, 20:20, 13:15, 15:16, 12:8)''DSN/Sporta Bode'' - ''Valmiera/VBSS'' 69:51 (13:13, 24:18, 15:9, 17:11)

Izmantotie resursi:Latvijas Basketbola savienība

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]