26.10.2017. 11:40

“Meitenes izdarīja lielu darbu. Tas notika situācijā, kurā “Olympiacos” saņēma lielu publikas – un ne tikai – atbalstu. Tiesnešu lēmumi mums bija nelabvēlīgi, taču meitenes izturēja visu. Nevienā brīdī nenolaida rokas, cīnījās līdz beigām un izcīnīja lielu uzvaru.

Mums bija plāns A un plāns B – pielāgojāmies spēles gaitā, ar domu apturēt “Olympiacos” uzbrukumu. Otrajā puslaikā, īpaši trešajā ceturtdaļā, pamainījām aizsardzību un ieguvām 11 punktu pārsvaru (59:48). Aizsardzībā noturējāmies ļoti ilgi, kamēr uzsitām nevajadzīgu sodu. Līdz tam brīdim aizsardzība bija perfekta.

Protestējot pret tiesnešu lēmumiem, saņēmu tehnisko piezīmi (trīsarpus minūtes pirms pamatlaika beigām, rezultātam esot 66:63 TTT labā). Mūsu komanda atradās nevienlīdzīgā situācijā, bieži tika pazemota. (Tehniskā piezīme) atmaksājās, jo pēc tam situācija mainījās.

Līdz 37. minūtei TTT bija divi soda metieni, spēles izskaņā astoņi. Beigās soda metienu attiecība bija 10:27. Pēdējais sods bija pretrunīgs, taču, pat neskaitot to, soda metienu attiecība galotnē bija 6:3. Darījām visu, lai mūsu komanda tiktu respektēta.

Pirms spēles Šeja Pedija un Alija Malota treniņos nevarēja darboties ar pilnu jaudu. Tas samazināja mūsu potenciālu. Cepuri nost meitenēm! Paldies par cīņas sparu, raksturu. Visas spēletājas, kuras gāja laukumā, cīnījās par katru centimetru. Neskatoties uz savainojumiem un grūtām situācijām. Tikai tādos brīžos parādās komandas raksturs un notiek izaugsme.

Pirmajā aplī sasniegtais rezultāts ir ļoti labi. Domāju, ka spēlēsim arvien labāk. Jo vairāk spēlējam un viens otru saprotam, jo kvalitāte kļūst augstāka. Tā tikai augs. Minūti pa minūtei jākrāj rezervistu pienesums – šodien savas epizodes viņas nospēlēja ļoti labi un veiksmīgi.

Pēc izbraukuma Stambulā pret “Bešiktaš” būs divas Eirokausa spēles mājās. Domāju, ka komandas pārliecība varētu tikai augt. Ceru, ka spersim nākamo soli uz priekšu. Novembra pirmajā pusē Azanija Stjuarte palīdzēs Lielbritānijas valstsvienībai Eiropas čempionāta kvalifikācijā, bet pārējās spēlētājas būs ierindā arī Latvijas-Igaunijas līgas spēlēs.”