31.05.2015. 17:30
Nedēļas nogale neveiksmīga izvērtusies Latvijas tenisistiem "Challenger" un "Futures" kvalifikācijās. No četriem tenisistiem tikai viens spēja gūt vienu uzvaru, tas Firtē uz māla seguma izdevās Mārtiņam Podžum.

Latvijas otrais numurs Mārtiņš Podžus (ATP 500.) pirmajā mačā ar rezultātu 6:3, 6:7(6), 6:3 pieveica kvalifikācijas trešo numuru Cunhua Janu (#231) no Taivānas. Mārtiņam bija labas iespējas uzvarēt divos setos, taču viņš 2. setā izlaida breika pārsvaru un taibreikā neprata realizēt trīs mačbumbas pēc kārtas (6:3). Viss gan beidzās labi, uzvarot trīs setos, tiesa, kortā nācās uzkavēties vairāk nekā divarpus stundas (2:44).

Savukārt otrajā mačā ar 1:6, 5:7 zaudēts rangā trīs vietas augstāk esošajam Vācijas tenisistam Kevinam Kravjecam. Mārtiņam bija iespēja uzvarēt 2. setā, taču viņš nespēja to izservēt, no 5:4 zaudējot trīs geimus pēc kārtas.

Tikmēr Jānis Podžus (#732) bija pavisam vājš pret 18 gadus veco Vācijas tenisistu Janu Hoinski (#599), viņam spējot atņemt vien divus geimus – 2:6, 0:6. Jānis pēdējais pēc reitinga iekļuva kvalifikācijas turnīrā. Brāļiem tā bija otrā "Challenger" kvalifikācija šogad. Arī pirmajā, kas notika martā Kazaņā, tādi paši rezultāti kā šoreiz. Proti, Mārtiņš zaudēja 2. kārtā, bet Jānim neveiksme jau pirmajā mačā. Ranga punkti pienākas tikai par trīs uzvaru gūšanu.

"Futures 10 000" kvalifikācijas sacensībās Bolā, Horvātijā, šajā nedēļas nogalē uz māla seguma startēja divi rangā neesoši Latvijas tenisisti, abiem zaudējot jau 1. kārtā. Jānis Mellups trīs setos ar 7:6(5), 6:7(4), 4:6 piekāpās Šveices tenisistam Žeremī Desponam, Artūrs Lazdiņš izstājās jau 1. kārtā, spējot uzvarēt tikai piecus geimus pret Zviedrijas pārstāvi Serdaru Bojadjevu – 2:6, 3:6. Abi mūsu tenisistu pretinieki nav rangā.Trāpītava.com, SIA Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Kučans Vasilijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties