06.03.2015. 17:49
Deivisa kausa izcīņa Jūrmalā sākusies ar Mārtiņa Podžus uzvaru pār bulgāru tenisistu Aleksandaru Lazovu (6-3, 7-5, 7-5). Jau pēc aptuveni 20 minūtēm kortā dosies Jānis Podžus un Dimitars Kuzmanovs.

Latvijas un Bulgārijas dueli atklāja mūsu pirmā numura Mārtiņa Podžus un bulgāru otrā numura Aleksandra Lazova cīņa. Pirmajā setā Podžus trīs reizes tika pie breika un divus no tiem izmantoja. Savukārt Lazovs pieļāva trīs dubultkļūdas, un tas viss ļāva Mārtiņam pirmo setu uzvarēt diezgan pārliecinoši (6-3).

Otrajā setā abiem tenisistiem izdevās uzvarēt pie savas serves arī breika iespēju konkurentiem nebija daudz. Pēc pirmajiem desmit geimiem rezultātu tablo vēstīja par neizšķirtu 5-5, taču 11. geims, servējot bulgāram Lazovam, izrādījās izšķirošs – Mārtiņš Podžus panāca 6-5 un pēc tam ar savu servi uzvarēja arī otrajā setā (7-5).

8.martā 20 min pēc 1.spēles J. Podžus – A.Lazovs
Vārds Uzvārds Vecums ATP vienspēļu ranga vieta (rekords) ATP dubultspēļu ranga vieta (rekords) Bilance Deivisa kausā

Kapteinis - Todors Jeņevs

Piezīmes: Spēlētāju statistikā vieta rangā norādita atbilstoši situācijai otrajā martā, savukārt iedaļā "Bilance Deivisa kausā" vispirms norādītas vienspēles, pēc tam dubultspēles

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]