08.05.2015. 15:55
Latvijas vīriešu tenisa otrais numurs Mārtiņš Podžus (ATP 537.) piektdien iekļuva Bostādes "Futures 10 000" sērijas turnīra finālā, Zviedrijā pusfināla mačā divos taibreikos ar rezultātu 7:6(0), 7:6(1) apspēlējot mājinieku Markusu Ēriksonu (#556).

Podžus vakar ceturtdaļfinālā uzvarēja gandrīz trīs stundas ilgā cīņā, kamēr zviedram bija brīvdiena, jo no mača atteicās turnīra pirmais numurs Ugo Deljiens. Neskatoties uz lielāku slodzi iepriekšējās cīņās, šodien uzvarēja Latvijas tenisists, abos setos spējot atspēlēt breiku.

Mārtiņš 1. setā bija iedzinējos ar 2:5, bet 2. setā pēc starta izrāviena 2:0 bija spiests atspēlēties, kad savu servi zaudēja 11. geimā. Ēriksons nespēja izservēt 2. setu, arī neizmantojot dažas setbumbas, un pēc tam atkal bezcerīgi zaudēja taibreiku.

Podžus Ēriksonam zaudēja vienīgajā iepriekšējā mačā, viņam pagājušā gada jūlijā Igaunijā ciešot sagrāvi ar 3:6, 2:6. Arī toreiz abi sacentās uz māla seguma.

Ar trešo numuru izliktā Mārtiņa pretinieks finālā būs sacensību otrais numurs Mihaels Lincers (#453) no Austrijas. Abiem tā būs pirmā tikšanās. Čempions iegūs 18 punktus, bet zaudētājam nāksies samierināties ar 10. Mārtiņš ceturto reizi spēlēs "Futures" vienspēļu finālā. Iepriekšējos trīs viņš spējis gūt divas uzvaras.

Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs "Dolomīts M", Salas p., Salas n., LV-5230
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana