17.09.2014. 10:45
Basketbola klubs «Jelgava» panācis oficiālu vienošanas ar basketbola speciālistu Mārtiņu Gulbi, noslēdzot sadarbības līgumu uz divām sezonām, vēsta vienības mājaslapa.

Šajās dienās līgumu ar Jelgavas vienību uz vienu sezonu parakstījis arī saspēles vadītājs no Jelgavas Kristaps Pļavnieks un aizsargs Dāvis Geks.

«Esmu patiesi priecīgs, ka turpmākās divas basketbola sezona man būs iespēja strādāt basketbola klubā «Jelgava«. Nākamos divus gadus būšu ar sirdi un dvēseli šajā pilsētā», stāsta komandas galvenais treneris Mārtiņš Gulbis. «Līgumus ar klubu arī ir noslēguši divi jauni un perspektīvi basketbolisti, kuriem būs lieliska iespēja šeit, Jelgavā attīstīties un kļūt par vēl labākiem spēlētājiem. Ņemot vērā to, ka patlaban ar komandu trenējas vairums gados jauni sportisti, esam apņēmušies krietni strādāt, lai jaunie puiši tuvākajā laikā kļūtu par īsteniem profesionāļiem. Jelgava varētu kļūt arī par jauno talantu kalvi.»

Kristaps Pļavnieks, kurš, dzimis 1995.gadā, laukumā pilda saspēles vadītāja funkcijas. Iesācis savas basketbolista gaitas Jelgavas sporta skolā, vēlāk pievienojoties Bērnu un jaunatnes sporta skolai «Rīga». No 2011.gada sācis spēlēt profesionālā klubā «VEF Rīga». Pēc vairāku gadu prombūtnes jelgavnieks ir priecīgs atgriezties dzimtajā pilsētā.

«Atgriezties mājās vienmēr ir patīkami. Esmu gandarīts, ka pārstāvēšu savu dzimto pilsētu un varēšu darboties Mārtiņa Gulbja vadībā. Treneris man uzticas. Spēlēšana Jelgavā man būs jauns izaicinājums, turklāt šī būs lieliska iespēja iegūt lielāku spēļu praksi, lai sagatavotu sevi augstākam līmenim, turklāt ļoti vēlos, lai sezona ir izdevusies, ne tikai man, bet visai komandai kopumā,» vērtē K. Pļavnieks.

Savukārt, 192 centimetrus garais un 1995.gadā dzimušais Dāvis Geks, pērno sezonu aizvadīja Latvijas Basketbola līgas (LBL) klubā BK «Valmiera», bet pirms tam kopš 2011.gada pārstāvēja «VEF Rīga» krāsas.

«Man kā jaunajam basketbolistam šī būs jauna un noderīga pieredze. Apzinos to, ka basketbola klubs «Jelgava» būs kā platforma, kur straujāk progresēt. Turklāt kluba vadība dara visu, lai mums, spēlētājiem, nekā netrūktu. Treniņapstākļi ir ļoti labi un nav par ko sūdzēties. Atliek kārtīgi trenēties, jo ceļu nedosim nevienam pretiniekam. Ceru arī uz lielu fanu atbalstu mājas spēlēs», tā- Dāvis Geks.Madam, fitnesa studija sievietēm Madam, fitnesa studija sievietēm Maskavas 240, Rīga, LV-1063
Čigurs Antons Čigurs Antons Džudo, Sambo
FTA
Reģistrēties