04.09.2014. 11:25
Argentīnas izlases treneris Herardo Martino pēc vakar gūtās uzvaras 4:2 pār Vācijas futbola valstsvienibu ļoti atzinīgi izteicies par Anhela di Marijas spēli. Mančestras "United" jaunieguvums guva vienus vārtus un izkārtoja trīs pārējos.

"Anhels di Marija parādīja, kāpēc viņš ir viens no pieciem labākajiem spēlētājiem pasaulē," saka Herardo Martino. "Esmu ļoti apmierināts ar savu izlasi, jo mums bija pāris spēlētāji, kuriem pēdējā laikā nav bijis daudz spēļu prakses."

Martino bija jāiztiek bez tādiem spēlētājiem kā Lionels Mesi un Gonsalo Igvaina, turklāt pirms spēles treneris bija norādījis, ka Mesi atrašanās komandā ne vienmēr ir pateicīgs uzdevums trenerim: "Ir grūti izvairīties no visādām baumām, ja sastāvā ir tāds spēlētājs kā Leo. Vienmēr būs jautājumi. Ja viņš iesit trīs vārtus, tad kāpēc viņš iesita trīs vārtus? Ja vienus, tad kāpēc tikai vienus? Tas pats arī tad, ja Mesi neiesit neko."

Savukārt Vācijas izlases galvenais treneris Joahims Lēvs atzinis, ka pēc šāda mača vairāki spēlētāji sākumsastāvā pret Skotiju "Euro 2016" atlases grupā sastāvā neizies: "Pieļāvām kļūdas aizsardzībā, taču nevaru vainot komandu, jo šādā sastāvā vēl nebijām spēlējuši. Dažreiz kļūdas ir vienkārši jāpieņem."

"Daži Vācijas spēlētāji nav labākajā formā, daži ir savainoti, tāpēc domāju, ka izlases sastāvs tiks papildināts, jo skaidrs, ka ne visi futbolisti pret Argentīnu parādīja labāko sniegumu," turpina Lēvs. "Turklāt nedomāju, ka aizsargs Matss Hummelss būs gatavs svētdienas spēlei. Esmu gatavs grūtībām - pēc lieliem panākumiem nav vienkārši atkal kļūt pilnībā gataviem nākamajiem turnīriem."

Vakar ne to iespaidīgāko pārbaudes spēli aizvadīja arī Anglija, kura tikai ar jaunā kapteiņa Veina Rūnija pendeles palīdzību "Wembley" stadionā ar 1:0 pārspēja Norvēģiju. "Domāju, ka es varēju nospēlēt daudz labāk," saka Rūnijs. "Domāju, ka visa komanda varēja nospēlēt labāk. Tiesa, svarīgi, ka pirmajā spēlē pēc Pasaules kausa guvām uzvaru. Pirmais puslaiks sanāca tīri labs, taču norvēģu aizsardzība bija līmenī. Savukārt otrajā puslaikā mēs devāmies laukumā patiešām vāji, un par to esmu vīlies."

Anglija, kura Pasaules kausā neguva nevienu uzvaru un izstājās jau grupu turnīrā, Eiropas čempionāta atlases turnīru uzsāks pirmdien izbraukumā pret Šveici. Bet šodien turpinās izlašu pārbaudes spēles, un futbola cienītājus iepriecinās Itālijas un Nīderlandes duelis 21:45 pēc Latvijas laika, kā arī Francijas un Spānijas tikšanās 22:00. Abas pēdējās vakar, starp citu, tikās arī Pasaules kausā basketbolā, kur pārliecinoši uzvarēja spāņi. Draudzības spēli šovakar 20:45 uzsāks arī mūsu kaimiņi igauņi, sacenšoties ar Zviedrijas izlasi.

Izmantotie resursi:Fédération Internationale de Football...BBC - HomepageGoal.comOzolnieku Sporta skola Ozolnieki, Stadiona 5, Ozolnieku p., Ozolnieku n., LV-3018
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA
FTA
Reģistrēties