26.12.2013. 11:25
WBC pasaules čempions svara kategorijā līdz 72.6 kilogramiem, 38 gadus vecais argentīnietis Serhio Martiness (51-2-2, 28KO) ir apņēmības pilns jūnijā gaidāmajā cīņā sakaut bijušo pasaules čempionu trijās svara kategorijās puertorikāni Migelu Koto (38-4, 31KO).

Martiness nesenā pagātnē pieveicis divus kompānijas "Top Rank" paspārnē esošus bokserus – 2010.gadā viņš atņēma WBC un WBO titulus Kellijam Pavlikam, bet 2012.gadā atguva WBC titulu, pieveicot Hulio Sezaru Čavesu junioru. Koto šobrīd ir brīvais aģents, taču viņa intereses pārrunās par cīņu pret Martinesu pārstāv "Top Rank", kuras bokseris viņš kādreiz ir bijis.

"["Top Rank" vadītājam] Bobam Arumam ar mani neiet diez ko labi, jo sākumā es sakāvu Kelliju Pavliku, bet pēc tam arī Hulio Sezaru Čavesu. Uzskatu, ka tas pats sagaida arī Koto. Taču, būšu godīgs – ar Bobu Arumu var vienoties par ļoti labiem līguma nosacījumiem," sacīja 38 gadus vecais argentīnietis.

Paredzams, ka Martinesa un Koto cīņa notiks nākamā gada 7.jūnijā Ņujorkas "Madison Square Garden" arēnā. Bokseru pārstāvjiem atlicis vienoties par niansēm, lai cīņu varētu izziņot oficiāli.

Izmantotie resursi:Boxing Newsget_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Solomins Aleksandrs Akadēmiskā airēšana, Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties