09.01.2015. 23:56
Jau trešo zaudējumu pēdējo četru spēļu laikā piedzīvoja Marseļas "Olympique", kas Francijas futbola čempionātā izbraukumā piekāpās "Montpellier" (1:2). Šobrīd marseļieši vēl saglabā pirmo vietu turnīra tabulā, bet tuvāko divu dienu laikā var nokrist pat uz trešo pozīciju.

Neskatoties uz mazāku bumbas kontroli, bīstamāk uzbruka mājiniece "Montpellier", kas jau 23. minūtē varēja izvirzīties vadībā. Pēc laba centrējuma gar vārtiem pie teicamas iespējas tika malējais pussargs Antonijs Munjē, taču viņš cīņā ar aizsargu no tuvas distances netrāpīja vārtu rāmī.

Pēc 13 minūtēm gan "Montpellier" atklāja rezultātu. Kamēr zālājā gulēja savainotais Marseļas "Olympique" spēlētājs Briss Dža Džedžē, mājinieki izveidoja pusātru pretuzbrukumu pieci pret pieciem, un Kevins Berigo no nedaudz vairāk nekā 20 metriem trāpīja tālajā vārtu stūrī. Stevs Mandandā bumbu aizskāra, taču neatvairīja (0:1).

Otrā puslaika sākumā mājinieki paši uzdāvināja fantastisku izdevību pretinieku uzbrukuma līderim Andrē Pjēram Žiņakam, kurš pārtvēra paviršu piespēli, taču, atrazdamies vienatnē pret vārtsargu, sita pāri mērķim. 62. minūtē Marseļa saņēma sodu par izšķērdēto iespēju, un Pols Lasns no soda laukuma iekšienes sita precīzi pēc Munjē piespēles (2:0).

Uz maiņu izgājušais Bilels Omrani, pielabojot spēcīgu Dža Džedžē centrējumu, 68. minūtē gan atjaunoja intrigu, tomēr Marseļas "Olympique" nespēja izglābties un piedzīvoja kārtējo neveiksmi izbraukumā. Ārpus mājām Marseļa nav uzvarējusi jau sešās cīņās pēc kārtas – neizšķirts un pieci zaudējumi -, pēdējo uzvaru svinot ceturtajā oktobrī Kānā (2:1).

Atgādinām, ka aizvadītajā nedēļas nogalē Marseļas klubs izstājās no Francijas kausa izcīņas, trīsreiz izlaižot vadību (3:3) un pendelēs zaudējot ceturtās līgas komandai "Grenoble".