13.04.2015. 00:16
Francijas futbola čempionātā otro zaudējumu pēc kārtas piedzīvoja Marseļas "Olympique", kas izbraukumā piekāpās "Bordeaux" (0:1) un ne tikai, visticamāk, izstājās no cīņas par titulu, bet arī noslīdēja uz ceturto vietu, pametot UEFA Čempionu līgas zonu.

Pirmajā puslaikā bumbu vairāk kontrolēja Marseļas "Olympique", kurai arī bija vairāk iespēju gūt vārtus. Taču 15. minūtē pirmā reālā izdevība bija tieši pie viesu soda laukuma. Piespēlē kļūdījās Marseļas "Olympique" vārtsargs Stevs Mandandā, un brazīliešu aizsargs Marianu uzreiz no gaisa gandrīz guva fantastiskus vārtus – pēc viņa tālsitiena bumba trāpīja pa vārtu stabu.

Viesiem vajadzēja tikai četras minūtes, lai atbildētu ar to pašu. Romēns Alesandrinī saņēma bumbu labajā flangā, tika garām aizsargam un nevis piespēlēja gar vārtiem, bet gan no asa leņķa sita tuvajā stūrī. "Bordeaux" vārtu vīrs Sedriks Karaso šādai rīcībai nebija gatavs, tomēr bumba trāpīja pa stabu. Puslaika izskaņā Alesandrinī vēlreiz norībināja vārtu konstrukciju. Marseļas pussargs izdarīja sitienu no 25 metriem, bet komandu glāba Karaso, kurš aizskāra bumbu un novirzīja to vārtu staba virzienā.

Spēles 61. minūtē "Bordeaux" atklāja rezultātu, izmantojot savu vienīgo sitienu vārtu rāmī visā mačā. Pēc teicamas kombinācijas labajā flangā bumbu ātrumā saņēma Marianu, kurš precīzi kā uz paplātes nolika bumbu pa sitienam Sedrikam Jamberē, kurš no soda laukuma vidus trāpīja apakšējā stūrī (2:1). Tie 24 gadus vecajam balsta pussargam ir pirmie vārti Francijas augstākajā līgā.

Marseļas "Olympique", neskatoties uz spēlētāju maiņām, nespēja lauzt cīņas gaitu un piedzīvoja sāpīgu, taču pelnītu zaudējumu. Līdz ar to Marseļas klubs, kas ilgu laiku cīnījās par pirmo vietu, nu ir atkritis jau uz ceturto, un "Monaco" pirmoreiz šosezon pakāpusies uz Čempionu līgas zonu. Par trešo ceļazīmi vēl gan gaidāma ļoti spraiga cīņa – sestajā vietā esošo "Bordeaux" no "Monaco" šķir tikai četri punkti.