18.10.2015. 12:36
Pēdējo divu gadu čempions spānis Marks Markess no «Repsol Honda» vienības svētdien izcīnīja uzvaru Austrālijā notiekošā pasaules motošosejas čempionāta 16.posma prestižākās «MotoGP» klases sacensībās.

Finišā Markess par 0,249 sekundēm apsteidza Horhi Lorenso no «Movistar Yamaha» vienības, kamēr trešais finišēja «Ducati» itāļu braucējs Andrea Jannone.

Savukārt kopvērtējuma līderis Valentino Rosi no «Movistar Yamaha» komandas ieņēma ceturto vietu, tādejādi zaudējot svarīgus punktus savam tuvākajam sekotājam Lorenso.

Divus posmus pirms sezonas beigām līderim Rosi kopvērtējumā ir 296 punkti un tagad 11 punktus no viņa atpaliek komandas biedrs Lorenso.

Savukārt trešais ar 222 punktiem ir Markess.

Arī šajā sezonā, kas noslēgsies 8.novembrī Spānijas pilsētā Valensijā, braucēji aizvadīs 18 posmus.

Last lap: Marquez passes Lorenzo for victory, Iannone seizes 3rd from Rossi! race — Crash.net MotoGP (@crash_motogp)

Jūras zirgi, Saulkrastu jātnieku skola Zvejniekciems, Upes 6, Saulkrastu p., Saulkrastu n., LV-2161