27.09.2014. 21:44
Pie kārtējās uzvaras kvalifikācijā pasaules motošosejas čempionāta posmos prestižākajā «MotoGP» klasē sestdien izcīnīja pašreizējais pasaules čempions spānis Marks Markess no «Repsol Honda» vienības.

Markess sestdien bija labākais pasaules čempionāta 14.posmā, kas norisinās Spānijā. Viņam šī šosezon ir jau 11.uzvara kvalifikācijas sacensībās.

Labākajā mēģinājumā Markess apli veica vienā minūtē un 47,197 sekundēs, par 0,617 sekundēm apsteidzot savu komandas biedru un tautieti Daniju Pedrosu.

Tikmēr trešais kvalifikācijā bija itālis Andrea Jannone no «Pramac» komandas.

Savukārt iepriekšējā posma uzvarētājs slavenais Itālijas sportists Valentīno Rosi no «Movistar Yamaha» komandas bija sestais.

Pēc aizvadītiem 13 pasaules čempionāta posmiem Markess ar 289 punktiem joprojām atrodas pārliecinošā līderpozīcijā. Viņam ar 215 punktiem seko Pedrosa, vēl par par punktu mazāk ir Rosi, bet sezonas sākumu neveiksmīgi aizvadījušais spānis Horhe Lorenso («Movistar Yamaha») ticis pie 177 punktiem.

Aizvadītā gada novembrī Markess kļuva ne tikai par pirmo debitantu, kurš triumfējis pasaules čempionātā, bet arī par jaunāko braucēju kopš 1978.gada, kuram izdevies tikt pie «MotoGP» titula.

Šosezon sportisti sacentīsies 18 posmu garumā. Pēdējais no tiem novembrī notiks Spānijā.Mona, orientēšanās sporta klubs Lāčplēša 52/54, Rīga, LV-1011
Kapitaņņikovs Semjons Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties