19.12.2013. 17:37
Ceturtdien, 19. decembrī, Nordea Basketbola līgā notiek divas spēles. "Kolibri Pepsi/47. vidusskolas" spēlētājas pārtrauca 11 zaudējumu sēriju un izcīnīja pirmo uzvaru, savā laukumā pārspējot Latvijas U16 izlasi.

Mudītes Zanderes un Matīsa Rožlapas trenētā komanda sāka cīņu ļoti apņēmīgi, deviņas minūtes neļaujot piecpadsmitgadniecēm gūt punktus no spēles. Kad desmitās minūtes sākumā Laura Grabe guva divus punktus lēcienā, rezultāts bija 12:1 “Kolibri” labā. Beāte Markāne, Daina Karstā un Kitija Štolce jau pirmajā ceturtdaļā katra iemeta pa tālmetienam.

Markāne turpināja snaiperes sēriju, nākamajos iznācienos iemetot vēl trīs tālmetienus, bet nozīmīgas lomas spēlēja arī Arta Frīdenberga, Anna Buša un Paula Lūķe. Viņu sniegums un Markānes piecpadsmit gūtie punkti puslaikā nodrošināja astoņpadsmit punktu pārsvaru – 34:16.

Kadetes ceturtdien spēlēja bez centra spēlētājas Dignas Strautmanes, taču tas netraucēja viņām parādīt kaujiniecisku garu un uzvarēt cīņā par atlēkušajām bumbām. Piekto piezīmi saņemot Frīdenbergai un ceturto – Štolcei, rezultāts vairāk neauga “Kolibri” labā, toties U16 izlases basketbolistes pāris reižu pietuvojās divpadsmit punktu attālumā (58:46), tomēr galotnē atkal labāk nospēlēja mājinieces.

Kolibri Pepsi/47. vidusskola – Latvijas U16 izlase 67:48 (15:3, 19:13, 15:18, 18:14)

Vecumnieku novada dome Vecumnieku novada dome Vecumnieki, Rīgas 29, Vecumnieku p., Vecumnieku n., LV-3933