02.07.2014. 17:21
Latvijas hokeja izlases aizsargs Māris Jass sarunā ar laikraksta "Latvijas Avīze" pārstāvi apliecinājis, ka viņam ir iespēja nākamajā sezonā pārstāvēt Toljati "Lada", kura atgriezusies KHL apritē.

Toljati "Lada" finansiālu problēmu dēļ no KHL izstājās 2010. gadā, taču pēc četru gadu pārtraukuma Krievijas augstākajā līgā atgriezusies KHL. Komandas budžets gan arī šobrīd nesolās iespaidīgs, un tā izteikusi līguma piedāvājumu Latvijas izlases spēlētājam Mārim Jasam.

Jass apliecinājis, ka šobrīd viņam dots laiks pārdomām, taču vēlme atgriezties KHL laukumops viņam ir, tādēļ arī "Lada" piedāvājums tiek vērtēts pozitīvi. Šobrīd 29 gadus vecais hokejists gatavojas nākamajai sezonai individuāli, kā arī kopā ar citiem Latvijas hokejistiem piedalās treniņos "Volvo" ledus hallē.

Māris Jass aizvadītajā sezonā paspēja uzspēlēt gan Krievijas, gan Itālijas, gan Čehijas klubos, bet savulaik uzspēlējis arī Toljati "Lada" sastāvā, tiesa, 2005./2006. gada sezonā KHL vēl nepastāvēja, un viņš spēlēja Krievijas čempionātā.

Jass pārstāvēja Latvijas izlasi šī gada pasaules čempionātā Minskā, bet kopumā viņš izlases sastāvā aizvadījis 64 spēles un guvis trīs punktus (1+2).

Izmantotie resursi:Māris Jass varētu atgriezties KHL apritē | LATrāpītava.com, SIA Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Lapa Dmitrijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties