02.12.2012. 21:43

Vācijas hokeja līgā ar vārtu guvumu šovakar atzīmējies latviešu aisargs Māris Jass, kura pārstāvētā Hanoveres "Scorpions" gan ar 2:5 atzina Ķelnes "Haie" hokejistu pārākumu. Spēles šovakar aizvadīja arī Herberts Vasiļjevs, Aleksandrs Macijevskis, Ņikita Koļesņikovs, Koba Jass un Zintis Nauris Zuševics.

Informācija tiek papildināta.

Lai gan jau mača pirmajā periodā tā gaitu kontrolēja Ķelnes hokejistu, pirmās divdesmit minūtes noslēdzās bez vārtu guvumiem.

Otrājā trešdaļā Ķelnes hokejisti pārsvaru uz laukuma saglabāja, gūstot uzreiz trīs vārtus. "Scorpions" labā perioda izskaņā vienus vārtus atguva Māris Jass, trešdaļai noslēdzoties ar 1:3.

Trešā perioda pašā ievadā 2:3 panākt izdevās Ivanam Čiernikam, taču tā turpinājumā "Haie" hokejisti atbildēja ar diviem vārtu guvumiem, svinot uzvaru ar 5:2.

Māris Jass maču noslēdza ar vārtu guvumu, diviem metieniem pa pretinieku vārtiem, pozitīvu lietderības koeficientu "+1", kā arī divām soda minūtēm.

Herberta Vasiļjeva pārstāvētā Krēfeldes "Pinguine" šovakar tikās ar Minhenes "Red Bull" hokejistiem, pārspējot pretiniekus ar visnotaļ pārliecinošo 4:1. Krēfeldiešu labā pa diviem vārtiem šovakar komandas rezultatīvākā spēlētāja Borisa Blanka, kā arī Fransuā Meto kontos.

Vasiļjevs maču noslēdza ar trim metieniem pa pretinieku vārtiem, kā arī pozitīvu lietderības koeficientu "+1".

Izmantotie resursi:Offizielle Webseite der Deutschen Eishockey...pointstreak.comHOKEJ.skErste Bank Eishockey Liga - Austria