05.02.2014. 10:43

Aizsargs guva savas komandas otros vārtus, kad otrās trešdaļas devītajā minūtē panāca rezultātu 2:3.

Jass laukumā pavadīja gandrīz 21 minūti, tiekot pie otrā lielākā spēles laika komandā. Cīņas gaitā viņš veica divus metienus pa vārtiem un kā viens no četriem savas vienības spēlētājiem iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Trijās «Pirati» komandā aizvadītajās spēlēs Jass guvis vienus vārtus un veicis vienu rezultatīvu piespēli. Iepriekš šosezon viņš spēlēja Krievijas Augstākās līgas (VHL) komandā Voroņežas «Buran» un Itālijas augstākās līgas vienībā «Valpellice».

Tikmēr smagu neveiksmi otrdien piedzīvoja uzbrucēja Laura Bajarūna pārstāvētā Kladno «Rytiri», kas ar 0:6 (0:4, 0:1, 0:1) izbraukumā atzina Prāgas «Sparta» pārākumu.

Uzbrucējs laukumā pavadīja 14 minūtes un 20 sekundes, kuru laikā veica vienu metienu pa vārtiem un palika ar neitrālu lietderības koeficientu. No negatīva lietderības koeficienta izvairījās tikai pieci viesu komandas spēlētāji.

Pie uzvaras savukārt tikusi uzbrucēja Kobas Jasa pārstāvētā Liberecas «Bili Tygri» komanda, kas savā laukumā ar 2:0 (1:0, 1:0, 0:0) pārspēja Karlovi Vari «Energie». Uzbrucējs pašlaik Latvijas izlases rindās gatavojas Soču olimpiskajām spēlēm.

Augstākās līgas kopvērtējumā «Bili Tygri» komanda ar 65 punktiem 47 spēlēs ieņem desmito vietu, bet «Rytiri» ar 43 punktiem 46 cīņās atrodas priekšpēdējā, 13.pozīcijā. Savukārt «Pirati» rēķinā ir vien 24 punkti, kas liek ieņemt pēdējo pozīciju līgas kopvērtējumā.