13.07.2015. 10:39
Pirmdien, 13.jūlijā, basketbola klubs «VEF Rīga» pagarinājis sadarbību ar 23 gadus veco un 2,07 metrus garo Latvijas valstsvienības uzbrucēju Mareku Mejeri, kurš čempionvienības sastāvā spēlēs arī gaidāmajā sezonā, informē vienības direktore Laila Spaliņa.

2014. gadā Mejeris pēc trīs Spānijā pavadītajām sezonām atgriezās Latvijā, pievienojoties «VEF Rīga» klubam, kura sastāvā pirmo reizi karjerā kļuva par Latvijas Basketbola līgas (LBL) čempionu un tika atzīts par izslēgšanas spēļu vērtīgāko spēlētāju jeb MVP.

«VEF Rīga» spēlētājs Mareks Mejeris: «Pagājusī sezona man bija izdevusies, un nolēmu turpināt labi iesākto ar VEF. Esmu pateicīgs komandai par doto iespēju sevi pierādīt un attīstīties labā līmenī. Ar nepacietību gaidu jauno sezonu.»

Iepriekšējā sezonā viņš bija vienīgais spēlētājs «VEF Rīga» rindās, kas piedalījās visās spēlēs (61). Labāko sniegumu Mejeris demonstrēja LBL, kur vidēji spēlē guva 10 punktus, savāca 6 atlēkušās bumbas un tika pie pozitīva efektivitātes koeficienta +13,3.

Savu sniegumu nākamajā līmenī viņš pacēla sezonas otrajā pusē, kas izpaudās arī LBL izslēgšanas spēlēs, kurās Mejeris vidēji mačā tika pie 13,2 punktiem, 7,5 atlēkušajām bumbām un efektivitātes koeficienta +18,1.

VTB Vienotajā līgā viņš izcēlās ar 7,7 punktiem, 5,5 atlēkušajām bumbām un lietderības rādītāju +12,2. Savukārt Eiropas kausa izcīņā Mejerim vidēji 5,8 punkti, 4,7 atlēkušās bumbas un efektivitāte +7,6.

Pēc savas pirmās sezonas «VEF Rīga» sastāvā Mejeris ir starp tiem desmit spēlētājiem, kas iekļauti Latvijas valstsvienības pamatsastāva kandidātu skaitā, gatavojoties septembrī gaidāmajam Eiropas čempionātam.get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties