17.08.2015. 08:03
Par Monreālas «Masters» tenisa turnīra uzvarētāju naktī uz pirmdienu kļuva skots Endijs Marejs, izcīnot savas karjeras 11. šādas raudzes sacensību titulu.

Turnīra finālā 28 gadus vecais Lielbritānijas tenisists ar 6-4, 4-6, 6-3 pārspēja šā brīža ATP ranga līderi Novāku Džokoviču no Serbijas, izcīnot pirmo uzvaru pār viņu deviņos mačos.

«Man būtiski būs izanalizēt šo nedēļu, lai vērstu lietas vēl labāk pirms «US Open» čempionāta,» kanālam «Sky Sports» sacīja Marejs. «Nepieciešams pārliecināties, vai spēšu pietiekami labi atjaunot spēkus un sagatavoties, lai aizvadītu labu turnīru Sinsinati.»

Iepriekš pēdējo reizi Marejs Džokoviču pārspēja 2013. gada Vimbldonas čempionāta finālā.

Marejs kļuva par trīskārtēju šā turnīra čempionu, arī Džokovičs «Rogers Cup» sacensībās triumfējis trīsreiz.

«Rogers Cup» turnīrs risinās hard jeb cietā seguma kortos. Tā kopējais prēmiju fonds ir 3 587 490 Kanādas dolāru.