02.07.2014. 21:00
Šodien Vimbldonas ceturtdaļfinālā zaudējumu piedzīvojušais 2013. gada čempions Endijs Marejs pēc fiasko pret Grigoru Dimitrovu (1:6, 6:7(4), 2:6) atzina, ka nospēlējis ļoti slikti un viņam nepieciešami ievērojami spēles uzlabojumi.

"Sāku ļoti slikti. Domāju, kas Dimitrovam deva pārliecību. Mana iespēja bija 2. setā, kad atspēlēju breiku, taču beigas nenospēlēju labi. Taktikas plāns netika izpildīts, bez tam pretinieks šodien darīja tādas lietas, ko no viņa negaidīju. Dimitrovs paveica labu darbu, bumbiņu raidot tādās vietās, no kurām nespēju izveidot uzbrukumus," neveiksmīgo dienu Vimbldonā rezumēja pagājušā gada čempions Marejs.

Marejs norādīja, ka ar uztraukumu, būdams čempions, ticis galā labi, bet šodien vienkārši nebija viņa diena, jo kļūdījies ļoti daudz [37 nepiespiestās kļūdas – V. B.]. Endijs pauda, ka mačā trāpījis tikai vienu neatvairāmu "bekhendu", tas neesot viņa ierastais teniss, it īpaši uz zāliena seguma.

Marejam tika vaicāts, vai šodien piedzīvotais zaudējums bija viņa sāpīgākā neveiksme karjerā. Endijs atbildēja noraidoši: "Nē, vissmagākais zaudējums bija pirms diviem gadiem finālā. Manā spēlē nepieciešami lieli uzlabojumi. Vairākos turnīros esmu spēlējis slikti. Man jādomā par lietām, kuras uzlabot. Nepieciešama labāka fiziskā kondīcija, jāstrādā vēl smagāk, jo visi paliek labāki, jaunie progresē un ir nobriedušāki. Pats nejūtu, ka kopš pagājušā gada Vimbldonas būtu uzlabojis savu spēli."

Marejs zāliena sezonas laikā strādāja kopā ar Amēliju Moresmo. 2006. gada Vimbldonas čempione Mareja komandā pagaidām ir tikai uz pārbaudes laiku neilgajai zāliena sezonai. Marejs viņas vadībā piedzīvojis divus zaudējumus. Bez šodienas arī neveiksme Londonas 3. kārtā pret Radeku Štepāneku. Pats Endijs atzina, ka labrāt sadarbību turpinātu, taču interesei jābūt no abām pusēm.Aquatic Vita, SIA Brīvības gatve 314, Rīga, LV-1006
Kučans Vasilijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties